Stará škola, z.s.


Děti, mládež, rodina Kultura, umění a historie

Aby na nás nepršelo! Nová plachta nad zahradní podium Staré školy

První sezónu máme krásné zahradní podium, které slouží k mnoha aktivitám návštěvníkům Staré školy. Na podiu se cvičí, tancuje, hraje si, pobíhá, konají se tam vystoupení, svačí se tam i obědvá. Máme radost, jak široké využití podium má! K naprosté spokojenosti všech už jen chybí zajistit zastřešení podia, které návštěvníky ochrání proti dešti i přímému slunci. K tomuto účelu bude sloužit na míru ušitá plachta, kterou bychom rádi nad podium trvale instalovali.

vybíráme od 14.11.2023

Pojďme společně přispět!

Dopřejme si novou plachtu a užijme si naše zahradní podium vždy v suchu a ve stínu! Děkujeme za každý příspěvek a těšíme se na Vás!
12 000 Kč
vybráno 100 % z 12 000 Kč

přispělo

18 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

Jsme komunitní a vzdělávací spolek ve Vraném nad Vltavou. Staráme se o budovu původní základní školy a tvoříme tak společně s obyvateli Vraného něco výjimečného. Místo, kde se setkáváme a vzděláváme. Snažíme se, aby ojedinělé místo uprostřed historického centra obce žilo dál, přinášelo radost a propojovalo generace. Pořádáme nespočet akcí pro veřejnost, organizujeme zájmové kroužky a aktivity pro všechny od miminek až po seniory. Přijeďte na některou z našich akcí, nebo jen tak posedět do Klubové Kavárny. Rádi Vás uvidíme! www.stara-skola-vrane.cz
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Moc se těším, jak si pod plachtou zacvičíme❤

Štěpánka Hrbková
300 Kč

Veselé Vánoce :)

Caroline Špringl

👍

Libor Slavík
1 000 Kč