Skautská nadace Jaroslava Foglara


Filantropie a dobrovolnictví Děti, mládež, rodina

Skauti v Moravských Budějovicích staví novou klubovnu

Pomozte nám dokončit stavbu nové skautské klubovny v Moravských Budějovicích! Stavba je v plném proudu a nám zbývá získat poslední část financí. V této sbírce navíc ke každé koruně, kterou nám přispějete, Skautská nadace Jaroslava Foglara ještě polovinu přidá. Díky nové klubovně vznikne kvalitní zázemí pro skautskou činnost v moravskobudějovickém regionu.

Stavba klubovny v Moravských Budějovicích

Přijaté dary budou Skautskou nadací vynásobeny 1,5x
126 750 Kč
vybráno 42 % z 300 000 Kč

zbývá

221 dní

přispělo

24 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Na podzim loňského roku si stavební firma převzala prostory a pustila se do demolice části bývalé klubovny, která byla tvořena z likusových desek a byla jak po stavební, tak po dispoziční stránce pro naši činnost nevyhovující – špatná střecha, krovy, neodizolované podlahy, vzlínající vlhkost do objektu a s tím spojená degradace základových a nosných konstrukcí.
 


Následně začala výstavba nového zděného objektu s užitným podkrovím, který bude mít v přízemí kuchyni, bezbariérové WC, sklad a klubovnu. V podkroví pak budou 2 velké klubovny, čítárna a WC. Nová budova přímo naváže na stávající zděnou přístavbu z roku 2014, ve které se nachází 2 klubovny a WC. Celý objekt bude kopírovat rozměry původního půdorysu, který je na pozemku ve vlastnictví skautského střediska. Od firmy bychom stavbu měli převzít na podzim letošního roku. Následovat bude zařízení vnitřních prostor a nastěhování a od září 2025 bychom chtěli zahájit naši skautskou činnost v nových prostorách.Díky vaší pomoci v minulé sbírce může celá výstavba probíhat dle detailní projektové dokumentace. Letošní sbírku bychom chtěli využít na doplnění již získaných zdrojů financování. Podpořilo nás již i město Moravské Budějovice a některé firmy z okolí, přidejte se k nim i vy a pomozte nám tak zajistit kvalitní prostory pro skautskou činnost a výchovu.Předem moc děkujeme všem, kdo nám pomohou dosáhnout cíle finanční podporou či sdílením této informace. Podrobné informace o celém projektu naleznete na www.klubovna.orlicemb.cz.

Potvrzení o poskytnutém daru, které je možné využít pro snížení daňového základu daně z příjmů, bude zasláno v polovině ledna  2025, pokud po darování vyplníte potřebné údaje. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Fandíme skautům

Pavla Buličková
1 000 Kč

Ať se dílo podaří!

Dárce
2 500 Kč