Folklorní spolek Šumava Klatovy


Kultura, umění a historie Regionální a komunitní rozvoj

Mezinárodní folklorní festival v Klatovech

Připravujeme se na 28. ročník Mezinárodního folklorního festivalu Klatovy 2023 a potřebujeme vaši pomoc! Jste připraveni podpořit nás? Naším cílem je přinést do Klatov kus tradičních kultur z celého světa a ukázat vám je na vlastní oči. Během čtyř dnů festivalu můžete sledovat úžasné vystoupení folklorních souborů z Kostariky, Švédska, Německa, Slovenska, Moravy a Čech.

vybíráme od 15.5.2023

Žiju folklorem

I díky vašemu daru tradice nezaniknou! Jsme rádi za příspěvek třeba ve výši jedné kávy. Naopak přispěvatele nad 5 000 Kč rádi uvedeme na propagačních materiálech, takže se vám s touto nabídkou případně ozveme.
4 109 Kč
vybráno 16 % z 25 000 Kč

přispělo

12 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Každý rok do Klatov přijíždí kolem 300 účastníků a odhadem na ně přijde zhruba 10 000 diváků. A co je nejlepší? Veškerý program je pro ně zdarma!

Na Mezinárodním folklorním festivalu Klatovy 2023 chystáme zajímavý kulturní program s prezentací tradičních tanců, písní a hudebních nástrojů z různých zemí.

Festival je financován z veřejných zdrojů, z příspěvků od nadací a sponzorů a také díky našim dárcům. Vaše podpora nám umožní pokrýt náklady na akci a přinést divákům nezapomenutelný kulturní zážitek.

Děkujeme vám za vaši podporu a důvěru a doufáme, že se na festival v Klatovech přijedete podívat a užijete si ho stejně jako my!

tým #MFFKlatovy

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu