Kolo pro ADAMA z.s.


Lidé s postižením Sport a volný čas

Kolo pro ADAMA 2024

Kolo pro ADAMA je sportovní výzva pro všechny, kteří chtějí pomoci handicapovaným dětem na jejich cestě ke speciálním kolům.

vybíráme od 14.11.2023

Podpořte naši výzvu

Kolo pro ADAMA je sportovní výzva pro všechny, kteří chtějí pomoci handicapovaným dětem na jejich cestě ke speciálním kolům. Chystáme se již na pátý ročník! Budeme rádi, když se k nám opět přidáte.
249 000 Kč
vybráno 50 % z 500 000 Kč

zbývá

254 dní

přispělo

49 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

5. ročník Kolo pro ADAMA

Kolo pro ADAMA je sportovní výzva pro všechny, kteří chtějí pomoci handicapovaným dětem na jejich cestě ke speciálním kolům (handbiky, tricykly). Máme za sebou čtyři úspěšné ročníky, během kterých jsme ve spolupráci s neziskovou organizací Černí koně předali kola 65 dětem. Vybrané finanční prostředky půjdou opět na výrobu těchto kol a nově i na podporu jiných potřeb rodin s handicapovanými dětmi - rehabilitace, pomůcky atd.

Zapojit se je snadné, a vy máte 3 varianty, jak nás podpořit.

Sami si zvolte výši a způsob daru:
  • jednorázový příspěvek
  • pravidelný měsíční příspěvek
Pomáhejte vlastním pohybem handicapovaným dětem po celý rok. Princip je snadný - sami si  určete vlastní motivaci - kolik Kč přispějete za každý kilometr své aktivity. Své pohybové aktivity zapište do evidence na našich stránkách, na konci měsíce sečtěte kilometry a odpovídající částku pošlete do naší sbírky.
Smyslem naší výzvy je společně po dobu 9 dní sportovat – jezdit na kole, běhat, chodit, jezdit na koloběžce, inline bruslích, plavat. Každý vykázaný kilometr uskutečněný po dobu výzvy se započítá a naši partneři promění kilometry na peníze, za které nezisková organizace Černí koně vyrobí speciální kola pro handicapované děti, pomůžeme rodinám s financováním rehabilitací, pomůcek aj.

Vaše kilometry vykazujte pomocí
formuláře na našich stránkách, kde najdete veškeré detaily.

Celá akce bude zahájena na závodě
Letovická24, kde bude po celou sobotu 27. 7. připraven bohatý rodinný program. Přijďte nás pozdravit, zajezdit si, užít si společný čas! Registrace je již spuštěna a startovní závodní listina se rychle plní!
Více a hodně obsahu najdete na www.koloproadama.cz
Pokud máte rádi sociální sítě tak se přidejte do Facebook skupiny Kolo pro ADAMA nebo nás sledujte na Instagramu.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať se daří... ;-)

Miroslav Koštejn
1 000 Kč

Ať vám to dobře jezdí!

Slavomír Mikulecký
7 500 Kč

Děkujeme moc za vaši podporu 💛

Kolo pro ADAMA z.s.

Držím palce

M.B.
100 Kč

#pohybjelek :-)

Aleš Kroužecký
5 000 Kč