Nadační fond NEJSTE SAMI


Senioři Zdraví

Sbírka na invalidní vozíky

Pro neziskovou společnost Lůžkové a Sociální centrum pro seniory o.p.s. v Chrudimi bychom rádi vybrali peníze na zakoupení 3x invalidních vozíků a 1x geriatrického křesla, které momentálně zoufale schází.

vybíráme od 23.5.2024

Pojďte se k nám připojit, ať v tom nejsme sami. Kapka ke kapce a máme moře!

Pomozte nám vybrat peníze na 4 vozíky pro neziskovou organizaci Lůžkové a sociální centrum pro seniory o.p.s. Chrudim. Předem děkujeme!
0 Kč
vybráno 0 % z 52 000 Kč

zbývá

42 dní
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Nadační fond Nejste sami byl založen v srpnu 2022. Posláním našeho fondu je zajistit finanční podporu neziskové společnosti Lůžkové a sociální centrum pro seniory o.p.s. Chrudim, která již od roku 2012 poskytuje své služby převážně seniorům s Alzheimerovou chorobou a stařeckou demencí. Tito klienti postupem času následkem nemoci přicházejí o soběstačnost, ztrácejí postupně všechny své dovednosti a vzpomínky až nakonec zůstanou uzavřeni ve svém světě.

Proto tu jsou pobytová zařízení jako je Lůžkové centrum, kde je těmto klientům poskytována odborná péče. Máte-li chuť pomáhat, připojte se k nám.
 
Nyní bychom rádi Lůžkovému centru pomohly vybrat peníze na tři invalidní vozíky (https://www.vozikyskutry.cz/mechanicke-invalidni-voziky/sirky-sedu-55-60-cm-mechanicky-invalidni-vozik-id201) Jelikož při zhoršení stavu klienta jsou objednací lhůty na vozík od zdravotní pojišťovny 2-3 měsíce je důležité  mít v zařízení k dispozici erární invalidní vozíky, které můžeme klientovy na přechodnou dobu poskytnout. Stávající vozíky jsou již v havarijním stavu. 

Dále vybíráme na geriatrický vozík (https://www.dentimedshop.cz/detail/kompenzacni-pomucky/mechanicke-invalidni-voziky/coraille-polohovaci-geriatricke-kreslo.html?varianty=x67x151x&utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=Zbo%c5%be%c3%ad.cz:+Dentimedshop.cz&utm_content=V%c5%a1echny+produkty&utm_id=3755490). Geriatrický vozík je určen pro klienty, kteří již ztratili celkovou hybnost a nedokáží ani sedět ve stardantním invalidním vozíku. Stávají se z nich klienti upoutaní na lůžko a tento vozík je jediný způsob, jak mohou lůžko opustit a podívat se na chvíli ven do zahrady a podobně. 

Pomozte nám a přispějte na vozíky nebo můžete klidně invalidní vozík zakoupit a osobně ho darovat Lůžkovému centru pro seniory o.p.s. v Chrudimi.
 
 Kapka ke kapce a máme moře. Buďte naší kapkou. Každá koruna se počítá! Děkujeme 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu