Centrum LOCIKA, z.ú.


Vzdělávání a výzkum Děti, mládež, rodina

Dětství bez násilí: Podpořte infografiky, které pomáhají

Máte rádi naše infografiky? Přijdou vám užitečné? Máte je vylepené ve své kanceláři nebo doma na lednici? Pokud ano, máme na vás prosbu. Přispějte nám na jejich tvorbu. Všechny materiály pro vás připravujeme s velkou péčí. I drobný příspěvek nám pomůže udržet jejich kvalitu, frekvenci a srozumitelnost pro děti i dospělé. A moc nás potěší jako ocenění naší práce. Děkujeme!

vybíráme od 23.5.2024

přispělo

6 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Každý týden pro vás zveřejňujeme tři nové infografiky, které mají na sociálních sítích stovky sdílení. Využívají je učitelé ve školách, terapeuti pro své klienty, rodiče, kteří potřebují podpořit na své cestě nebo kdokoliv, kdo zrovna potřebuje laskavou sebepéči.

Děkujeme, že nám pomáháte šířit infografiky všude tam, kde mohou pomoci!JAK INFOGRAFIKY VZNIKAJÍ?
Na každém materiálu pracuje 6členný tým
– vše začíná u rešeršistky témat, která na jejich finální podobě spolupracuje s dětskou psycholožkou. Ta zároveň i odborně garantuje obsah. V týmu je také ilustrátorka, grafička, korektorka a finální PR oko, které dohlíží na finální materiály, pouští, či vrací, upravuje, koriguje a přidává vše pro vás na sociální sítě a weby.

Nejen že si témata plánujeme dopředu, ale umíme i reagovat na aktuální události.
Reflektujeme vaše návrhy na další témata, a překládáme pro vás materiály do dalších jazyků, ať je mohou používat lidé i třeba na jiných kontinentech – umíme ukrajinsky, anglicky, slovensky, dokonce i vietnamsky.

Pomozte nám šířit podporu dál do světa. Děkujeme!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Když nám napíšete na anetak@centrumlocika.cz, rádi Vám zašleme celé tematické balíčky infografik - nyní máme připravené balíčky pro učitele, pro terapeuty, pro rodiče a na téma sebepéče. Můžete tak mít spoustu podpory hned po ruce na jednom místě k okamžitému použití :)

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu