Rodinné centrum ZaHRÁTka, z.s.


Děti, mládež, rodina Sport a volný čas

Obnovení vybavení pro děti v rodinném centru

V rodinném centru pořádáme kroužky a akce pro děti a rodiny již od roku 2008. Po letech již potřebujeme obnovit některé vybavení - zejména sportovní potřeby, hudební nástroje a výtvarný materiál pro děti od narození po školní věk, vybavení na komunitní akce s dětmi. Podpořte příjemné prostředí pro děti a rodiny z Hostivic a okolí.

vybíráme od 9.11.2023
1 000 Kč

přispěl

1 člověk
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Co děláme? Kroužky, školku, hlídání dětí, venkovní stezky, vzdělávačky pro rodiče, tvoření, poradny, příměstské tábory, masopust, bazárek, divadélka, cvičení pro děti, lampioňák a spoustu dalšího.

Od roku 2008 v Rodinném centru ZaHRÁTka v Hostivicích u Prahy pořádáme kroužky, setkávání rodin, komunitní akce a vzdělávání rodičů. Od 2017 také provozujeme malou dětskou skupinu s 12 dětmi a přes léto příměstské tábory.
Za rok nás navštíví děti s rodiči v rámci 11 tisíc návštěv, a to nejen rodiny z Hostivic, ale i ze širokého okolí - z Kladna, z Prahy, z okolních menších obcí.
 
Chodí k nám již malá miminka s maminkami či tatínky, ale i živější kojenci a batolátka. Nejvíce si kroužky užívají školkáčci, kteří také někteří začínají u nás v malé školičce. V létě nabízíme i příměstské tábory, aby rodiče měli volněji a děti zábavu. Pro dospěláky děláme různé tvoření a vzdělávání o výchově a životním stylu.

Pořádáme pro místní i přespolní velký Masopust, do ZŠ chodíme masopustní tradice předvést dětem naživo. Na podzim u nás rodiče využívají tradiční Bazárek hraček a sportovních potřeb či Mikulášskou a s dětmi se vydávají na Lampionový průvod s ohňostrojem. Přes rok připravujeme dalších 10 komunitních akcí, kde se setkávají maminky, tatínkové s dětmi, i s prarodiči.

V týdnu k nám chodí děti na 23 kroužků pro dítka od nejmenších (2 měsíční s rodiči) po školou povinné děti (12 let). Kroužky zaměřené na různé tvořivé, sportovní, jazykové či jinak rozvíjející aktivity. Děti se k nám nejvíce těší na bazének s balonky a různé cvičící pomůcky, překážkové dráhy a hudební nástroje k muzicírování.
Právě na toto vybavení chceme výzvou na Darujme.cz získat finanční podporu a obnovit vybavení či pořídit nové atraktivní.

Děkujeme za podporu i za sdílení mezi Vaše přátelePodpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za Vaši práci :)

Dárce
1 000 Kč