Centrum rozvoje charakteru, z. ú.


Vzdělávání a výzkum Děti, mládež, rodina

Podpora talkshow o charakteru

Centrum rozvoje charakteru bylo založeno v roce 2021 s cílem skrze výchovně-vzdělávací, vědecko-výzkumné a popularizační aktivity, přednášky a workshopy tematizovat, kultivovat a posilovat myšlenku celostního formování charakteru. Kromě aktivního síťování akademických kapacit v této oblasti podpořilo CERC vznik Platformy pro rozvoj charakteru. Ta sdružuje nejen organizace hledající cesty, jak přinášet charakter do škol (např. nadace Pangea, nadace Blíž k sobě, Karty ctností, Hodnotové vzdělávání Cyril Mooney), ale i jednotlivce, kterým záleží na stavu charakteru v našem vzdělávání.

vybíráme od 9.4.2024
12 900 Kč
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Podporujete náklady s uspořádáním talkshow a networkingu s Janem Háblem, Tomášem Sedláčkem, Martinem Vohánkou a Barborou Bačíkovou „Proč je pro společnost a business důležitý charakter a jak se učí“. Setkání, které pořádá (CERC), se koná u příležitosti křtu českého překladu knihy Výchova charakteru a výuka ctnosti ve školách. Tím přispíváte na hlavní činnost Centra rozvoje charakteru. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Na charakteru záleží.

Hynek Cihlář

Je důležité celostní formování charakteru a rozvoj výchovy a vzdělávání. Doufám, že i malá podpora pomůže rozvíjet myšlenku rozvoje charakteru a posílí Vaše úsilí v této oblasti. Těšíme se na večer.

Jana Beranova

Těším se na podnětný večer
Marta Horáková

Marta Horakova
1 000 Kč

Na charakteru záleží....

Jan Školník