S.T.O.P., z. s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

100 pravidelných dárců = TISÍCE ÚSMĚVŮ

Změnit název organizace je velká věc a nás nezastaví ani to, že se jmenujeme STOP. Jen blázen by si k takové změně dal za cíl sehnat 100 pravidelných dárců pro novou "STOPku". A my tak trochu blázni jsme, protože jak řekl Albert Einstein: „Raději budu optimistou a bláznem než pesimistou, který se nemýlí.“ Radost a optimismus nás provází už 22 let a snažíme se je předávat dál dětem, které doučujeme. S úsměvem jde prostě všechno líp! Pojďte tak trochu bláznit s námi a staňte se pravidelným dárcem!

100 pravidelných dárců = Tisíce úsměvů

Pojďte do toho s námi a podporujte nás pravidelně. Za tu radost děti to stojí. Níže si můžete vybrat jednu z částek nebo zvolit vlastní a nastavit pravidelnou měsíční platbu.

přispělo

35 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Buďte u toho s námi a podporujte nás pravidelně. Za tu radost dětí to stojí!

Proč se připojit k naší kampani? Nechte děti, aby vám to řekly samy!


Za každého dárce připneme na plot u vzdělávacího centra zámeček a zahodíme klíč - budeme spolu navždy připoutáni :).Kdo jsme a co jsme dokázali?
Jsme jedna z prvních organizaci v ČR, která se začala zabývat mimoškolním doučováním. Naším centrem v Ostravě-Zábřehu projde ročně více než 200 dětí a od založení v roce 2001 jsme pomohli více než dvěma tisícům dětí na cestě za vzděláním. Další doučovali dobrovolníci a terénní pracovníci doma. 

Jedná se o děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, děti, jejichž startovní čára není stejná, jako u jejich spolužáků. I tak se ale naše pomoc nedostane všude, kde je potřeba. Stále 7,8% dětí v Ostravě každý rok propadne nebo nedokončí základní školu a v dalších městech regionu je to podobné. Dětem, které chodí na doučování k nám a poznají radost z učení, se školní prospěch stabilizuje a často dokonce zlepší a to více než v 90% případů. Chceme tuto možnost nabídnout dalším dětem. Je to bláznivé?

Pojďte do toho s námi a staňte se pravidelným dárcem.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Jsme nesmírně hrdí, že se do naší kampaně '100 pravidelných dárců = TISÍCE ÚSMĚVŮ' aktivně zapojil také pan rektor Ostravské univerzity, docent Petr Kopecký!
Chcete vědět, jakou důležitou roli organizace STOP hraje ve vzdělávání a podpoře dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí? Podívejte se na toto inspirativní video!
Vážíme si této podpory a dlouhodobé spolupráce s Ostravskou univerzitou. Řada jejích studentů k nám míří jako dobrovolníci a není divu. S.T.O.P. vznikla jako organizace studentů této univerzity a na naše kořeny jsme patřičně hrdí.
“Děkujeme pane rektore, Vaše slova nás motivují a posilují v naší snaze dávat dětem šanci na lepší budoucnost.”

Připojte se k našemu úsilí a staňte se pravidelným dárcem! Společně můžeme vykouzlit úsměvy na dalších dětských tvářích! 

#STOP #Darujme #100PravidelnýchDárců #PodporaDětí #LepšíBudoucnost

Proč chodíš do STOPky?
Proč se připojit k naší kampani? Nechte děti, aby vám to řekly samy!
Přidejte se k naší kampani "100 pravidelných dárců = TISÍCE ÚSMĚVŮ" a pomozte nám vytvářet prostor, ve kterém se děti mohou rozvíjet, smát a být šťastné.
Staňte se pravidelným dárcem a dejte dětem šanci na lepší budoucnost!
Máme úžasnou novinku! Naše bláznivá kampaň na hledání 100 pravidelných dárců pro organizaci STOP právě začala a první dárkyní je naše skvělá Zuzka!
Její zámeček už na našem plotě je!!!

Další už se chystají! Připojte se k naší výzvě a získejte svůj vlastní zámeček na plotě a hlavně srdce našich dětí.

Každý příspěvek je důležitý a pomáhá nám naplňovat naše poslání doučování a podpory znevýhodněných dětí.


Založení projektu

Až se vám daří! Všem držím pěsti, ať vás práce s dětmi těší a přináší radost! ❤️ vážím si možnosti vás podporovat!

Lenka Lednická
250 Kč

S.T.O.P.ka je přesně to místo, kterého chce být člověk součástí. A já jsem moc ráda že součástí můžu být! Zažít nové zkušeností a hlavně si najít nové přátele,kteří tam jsou. Držíme palce ať to všechno dotáhneme do zdárného konce a dárců je co nejvíce!

Renča a Psí parťáci v akci

Držím palce, ať máte co nejvíc pravidelných dárců! :) Hana

Hana Cvachová

Jste hvězdy! <3

Jan Gregor
250 Kč