Tutorie, z. s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

100 pravidelných dárců = TISÍCE ÚSMĚVŮ

Změnit název organizace je velká věc a nás nezastaví ani to, že se jmenujeme STOP. Jen blázen by si k takové změně dal za cíl sehnat 100 pravidelných dárců pro novou "STOPku". A my tak trochu blázni jsme, protože jak řekl Albert Einstein: „Raději budu optimistou a bláznem než pesimistou, který se nemýlí.“ Radost a optimismus nás provází už 22 let a snažíme se je předávat dál dětem, které doučujeme. S úsměvem jde prostě všechno líp! Pojďte tak trochu bláznit s námi a staňte se pravidelným dárcem!

100 pravidelných dárců = Tisíce úsměvů

Pojďte do toho s námi a podporujte nás pravidelně. Za tu radost děti to stojí. Níže si můžete vybrat jednu z částek nebo zvolit vlastní a nastavit pravidelnou měsíční platbu.

přispělo

51 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

Buďte u toho s námi a podporujte nás pravidelně. Za tu radost dětí to stojí!

Proč se připojit k naší kampani? Nechte děti, aby vám to řekly samy!


Za každého dárce připneme na plot u vzdělávacího centra zámeček a zahodíme klíč - budeme spolu navždy připoutáni :).Kdo jsme a co jsme dokázali?
Jsme jedna z prvních organizaci v ČR, která se začala zabývat mimoškolním doučováním. Naším centrem v Ostravě-Zábřehu projde ročně více než 200 dětí a od založení v roce 2001 jsme pomohli více než dvěma tisícům dětí na cestě za vzděláním. Další doučovali dobrovolníci a terénní pracovníci doma. 

Jedná se o děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, děti, jejichž startovní čára není stejná, jako u jejich spolužáků. I tak se ale naše pomoc nedostane všude, kde je potřeba. Stále 7,8% dětí v Ostravě každý rok propadne nebo nedokončí základní školu a v dalších městech regionu je to podobné. Dětem, které chodí na doučování k nám a poznají radost z učení, se školní prospěch stabilizuje a často dokonce zlepší a to více než v 90% případů. Chceme tuto možnost nabídnout dalším dětem. Je to bláznivé?

Pojďte do toho s námi a staňte se pravidelným dárcem.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Kovy je s námi! 
Kovy se stal pravidelným dárcem! Máme OBROVITÁNSKOU radost a vážíme si jeho podpory. 
A stejně jako všichni pravidelní dárci už má i on zámeček na našem plotě. Proč je doučování důležité? Proč se rozhodl podpořit právě nás? A co si myslí o návrzích na náš nový název? Odpovědi na vše ve videu. 
Buďte jako Kovy, podpořte doučování dětí ze znevýhodněného prostředí, kampaň končí už dnes! 

Jsme nesmírně hrdí, že se do naší kampaně '100 pravidelných dárců = TISÍCE ÚSMĚVŮ' aktivně zapojil také pan rektor Ostravské univerzity, docent Petr Kopecký!
Chcete vědět, jakou důležitou roli organizace STOP hraje ve vzdělávání a podpoře dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí? Podívejte se na toto inspirativní video!
Vážíme si této podpory a dlouhodobé spolupráce s Ostravskou univerzitou. Řada jejích studentů k nám míří jako dobrovolníci a není divu. S.T.O.P. vznikla jako organizace studentů této univerzity a na naše kořeny jsme patřičně hrdí.
“Děkujeme pane rektore, Vaše slova nás motivují a posilují v naší snaze dávat dětem šanci na lepší budoucnost.”

Připojte se k našemu úsilí a staňte se pravidelným dárcem! Společně můžeme vykouzlit úsměvy na dalších dětských tvářích! 

#STOP #Darujme #100PravidelnýchDárců #PodporaDětí #LepšíBudoucnost

Proč chodíš do STOPky?
Proč se připojit k naší kampani? Nechte děti, aby vám to řekly samy!
Přidejte se k naší kampani "100 pravidelných dárců = TISÍCE ÚSMĚVŮ" a pomozte nám vytvářet prostor, ve kterém se děti mohou rozvíjet, smát a být šťastné.
Staňte se pravidelným dárcem a dejte dětem šanci na lepší budoucnost!
Máme úžasnou novinku! Naše bláznivá kampaň na hledání 100 pravidelných dárců pro organizaci STOP právě začala a první dárkyní je naše skvělá Zuzka!
Její zámeček už na našem plotě je!!!

Další už se chystají! Připojte se k naší výzvě a získejte svůj vlastní zámeček na plotě a hlavně srdce našich dětí.

Každý příspěvek je důležitý a pomáhá nám naplňovat naše poslání doučování a podpory znevýhodněných dětí.


Založení projektu

Ať se daří!

Ladislava Blažková

Vím, jak složité a těžké je někdy pro organizace, které pracují s dobrovolníky na tom, aby mělo více dětí lepší start do života, získat finance na provoz. Za mě jakákoli investice do dětí má smysl a vrátí se nám všem, celé společnosti. A to se vyplatí! ♥️

Lucie
250 Kč

Držím palce a díky za to, co děláte! <3

Kovy
250 Kč

Až se vám daří! Všem držím pěsti, ať vás práce s dětmi těší a přináší radost! ❤️ vážím si možnosti vás podporovat!

Lenka Lednická
250 Kč

S.T.O.P.ka je přesně to místo, kterého chce být člověk součástí. A já jsem moc ráda že součástí můžu být! Zažít nové zkušeností a hlavně si najít nové přátele,kteří tam jsou. Držíme palce ať to všechno dotáhneme do zdárného konce a dárců je co nejvíce!

Renča a Psí parťáci v akci

Držím palce, ať máte co nejvíc pravidelných dárců! :) Hana

Hana Cvachová

Jste hvězdy! <3

Jan Gregor
250 Kč