Středisko rané péče EDUCO Zlín, z.s.


Děti, mládež, rodina Lidé s postižením

Podpořme OSUDY rodin

Dokažme rodičům, že jsou hrdinové. Vyčerpání, samota, bezmoc a zároveň obrovské odhodlání často spojuje rodiče dětí se zdravotním postižením. Rodiče jsou největšími odborníky na své děti a zároveň hrdiny, kteří s obrovskou statečností bojují za lepší život svých dětí. EDUCO podporuje rodiče a jejich děti při jejich prvních společných krůčcích. Pomozte rodičům spolu s námi žít šťastnější OSUD.

vybíráme od 20.12.2023

Rodiče jsou hrdinové!

Vaše dary využijeme k podpoře rodičů a jejich dětí se zdravotním postižením. Ukažme jim, že na to nejsou sami.
55 050 Kč

přispělo

47 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Raego se stal ambasadorem projektu rané péče EDUCO s názvem Podpořme OSUDY rodin, složil pro ně píseň OSUD. Poslechněte si tuto novinku i vy a podpořte rodiny s dětmi se zdravotním postižením.

Raego je český slavík. Pro spolupráci s EDUCO se rozhodl z toho důvodu, že potkává na svých koncertech také rodiče dětí se zdravotním postižením. Těchto lidí si váží a uvědomuje si, jak složitou cestou si se svými dětmi prochází. Věří, že písní OSUD jim dodá povzbuzení a naději. Povzbuďte rodiny svým darem i vy.

Rodiny se na EDUCO obracejí v nelehkých životních situacích, které jsou způsobené handicapem jejich dítěte. Pro rodiče jsou informace o postižení dítěte často natolik zdrcující, že se s nimi smiřují i celý život. Rodiče bývají vyčerpaní celodenní péčí o dítě, postrádají dostatečnou podporu a výjimkou nejsou ani úzkosti způsobené velkým strachem o osud jejich dítěte. Poradkyně rané péče jsou ty, které jim poskytnou odbornou podporu a pomohou jim překonat náročné období jejich života. Příběhy rodin jsou pro ně každodenní inspirací, stejně jako byly pro Raega při skládání písně OSUD.

Rodiče dostanou od poradkyň doporučení, jak mohou své dítě vést v rozvoji motoriky, řeči, dovedností, znalostí a sebeobsluze. Získají také další kontakty na odborníky ze zdravotnictví, školství či jiných sociálních služeb.

Na EDUCO se obracejí rodiče dětí s poruchou autistického spektra, s mentálním, tělesným či kombinovaným postižením, děti předčasně narozené, pokud se jejich vývoj komplikuje. Rodiče skrze ranou péči získávají potřebnou odbornou podporu, přesto jsou ale u nás vnímáni jako ti největší odborníci na své děti.

Vaše dary použijeme na zajištění rané péče, která ulehčuje osudy rodinám dětí se zdravotním postižením. EDUCO poskytuje ranou péči 120 rodinám, přidejte se k nám.Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji Vám, že pomáháte.

Renata Prchlíková
1 000 Kč

Děkujeme za pomoc ❤

Dárce
5 000 Kč

Díky osvětě z úst vaší poradkyně jsem zjistil, jak těžkou a záslužnou práci děláte. A to moc rád podpořím. Hezké svátky a hodně sil do Nového roku. :-)

Aleš Havrda

Vsem rodicum a detem preji hodne sil.
Jste uzasni ♥
Pekne Vanocni svatky a hodne zdravicka v Novem Roce!

Monika Marello
1 000 Kč

Přeji ať to málo co můžu poslat někomu pomůže a hezké svátky přeji z celého srdce.

Yveta Jelínková
300 Kč

Krásné Vánoce ❤

Monika Křivánková
500 Kč

Ariance i rodičům posílám hodně sil 💪♥️

Michaela Budayová
300 Kč