Česká rada dětí a mládeže


Sport a volný čas Děti, mládež, rodina

Darujeme kroužky dětem

Voucherový systém na podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže ve věku 3-18 let. Pomáháme rodinám zaplatit náklady na kroužky a další zájmové aktivity. Organizátorem projektu je Česká rada dětí a mládeže. Ve školním roce 2022/2023 projekt podpořil více než 2500 dětí a pomohl jim tak aktivně trávit volný čas. Kolika dětem pomůžeme ve školním roce 2023/2024 je i na Vás.

vybíráme od 27.6.2023

Darujeme kroužky dětem

Voucherový systém na podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže ve věku 3-18 let. Pomozte rodinám zaplatit náklady na kroužky a další zájmové aktivity. Organizátorem projektu je Česká rada dětí a mládeže. Ve školním roce 2022/2023 projekt podpořil více než 2500 dětí a pomohl jim tak aktivně trávit volný čas. Kolika dětem pomůžeme ve školním roce 2023/2024 je i na Vás.
44 301 Kč

přispělo

33 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Projekt Darujeme kroužky dětem je voucherový systém na podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže ve věku 3-18 let. Cílem projektu je finanční podpora rodin v tíživé finanční situaci pomocí voucherů na úhradu nákladů na volnočasové aktivity dětí.

Na začátku září spustíme další ročník projektu pro školní rok 2023/2024. Věříme, že získáme dostatečné množství prostředků na podporu dětí z rodin, pro které jsou volnočasové aktivity finančně nedostupné. Pomůžete nám? Přispějte libovolnou finanční částkou a kupte dítěti voucher na kroužek v novém školním roce.

Organizátorem projektu je Česká rada dětí a mládeže ve spolupráci s Nadačním fondem Eduzměna. Ve školním roce 2022/2023 projekt podpořil více než 2500 dětí a pomohl jim tak aktivně trávit volný čas. Budeme rádi, pokud počet podpořených dětí poroste.

Projekt podporuje rodiny žijící v ČR, které jsou v tíživé finanční situaci, a pobírají určitou formu státní podpory na své děti. Projekt je přístupný rodinám, které pobírají jeden z těchto příspěvků:
  • přídavek na dítě
  • příspěvek na péči
  • odměna pěstouna
  • příspěvek při pěstounské péči
Podporujeme také rodiny ukrajinských uprchlíků v tíživé finanční situaci, které pobývají v ČR na základě:
  • víza strpění 
  • víza dočasné ochrany
Rodina, která splňuje podmínky podpory může požádat o příspěvek ve výši 2000 Kč  (4 vouchery po 500 Kč). Příspěvek lze využít u poskytovatelů pravidelných volnočasových aktivit registrovaných v systému Aktivní město.

Hlavní stránka projektu: Darujeme kroužky dětem – organizátor projektu je ČRDM (darujemekrouzky.cz)
Facebook projektu: Facebook

Poskytovatelé jsou např. tradiční dětské organizace (Junák, dobrovolní hasiči, Asociace TOM, Pionýr), sportovní organizace, ZUŠ, DDM, spolky, fyzické, právnické osoby poskytující volnočasové aktivity na školách. Příspěvek lze využít na úhradu ročního resp. pololetního členství, účastnických poplatků na akcích (výpravy, soustředění...), nebo i na nákup potřebného materiálu a vybavení (spacák, kopačky, hudební nástroj apod.).Projekt dále finančně podporují dárci: Karel Komárek Family Foundation, Nadace České spořitelny, Nadace Albatros, Sazka, a.s., Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy, Hlavní město Praha a UNICEF.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Užijte si to!

Martin Vomáčka
2 000 Kč

Dětem pro radost.

Durry
2 000 Kč

Držím palce projektu!

Ondřej Šejtka
100 Kč