13. února 2024 | Školení a podpora

Vzdělávání made by Darujme.cz. Vybírejte.

Všechny naše vzdělávací akce najdete v tomto článku, který postupně doplňujeme a aktualizujeme. Pro zástupce a zástupkyně organizací zaregistrovaných na Darujme.cz je toto vzdělávání zdarma.


Jak na kampaň třikrát jinak

29. 2. od 10:00 do 11:30

online webinář

Během jednoho webináře s vámi nasdílí své zkušenosti z konkrétních fundraisingových kampaní zástupkyně tří organizací, které se na podzim 2023 účastnily akceleračního programu Na vlně kampaně. (Akcelerátor vznikl ve spolupráci Světa neziskovek a Darujme.cz.)

Dozvíte se, co konkrétně v online kampaních našich účastnic fungovalo a co ne, jakou roli sehrál e-mail marketing, telefundraising a sociální sítě. Své zkušenosti z praxe vám předají Michaela Plšková a Aneta Brunerová z Nevypusť duši, Markéta Řehořová z organizace Nedoklubko a Kristýna Ciprová s Lucií Falbrovou z Nesedím, sousedím.

Přihlásit se


Dary v Excelu přehledně

úterý 12. 3. od 10:00 do 11:30

online webinář

Chcete sledovat trendy a mít přehled o dárcích a objemech darování? Ukážeme si celou cestu od stažení dat z Darujme.cz až po výsledný report v excelu včetně grafů. Zjistíme, co nám nabízí kontingenční tabulka, zjednodušíme si počítání pomocí funkcí sumif a countif a ukážeme si základní práci s daty.

Jana Kočí, Darujme.cz
lektorka: Jana Kočí

Přihlásit se


Jak na e-mail marketing v neziskovkách

středa 27. 3. od 10 do 11:30

online webinář

O dobré praxi v e-mail marketingu si budeme povídat s Markétou Danišovou, dlouholetou lektorkou a manažerkou pro neziskovky ve SmartEmailingu. V první části se budeme věnovat e-mailingu a doručitenosti. Řekneme si, proč posílat hromadné e-maily profesonálním nástrojem, co určitě nedělat, abychom nepoškodili reputaci odesílací domény a nepadali do spamu. Jak si udržet čistou databázi kontaktů? Druhou část věnujeme automatizaci v e-mailingu. Přijďte na webinář.

Program:

1. část – E-mail marketing: tipy z praxe
Nejdůležitější zásady e-mail marketingu obecně
Proč právě SmartEmailing?
Jak si udržovat čistou a aktuální databázi, proč dbát na reputaci odesílací domény, tipy z praxe
Co nikdy nedělat!
Jak stanovit frekvenci rozesílek, abychom neposílali e-maily ani málo ani moc často

2. část – Automatizace
Jak si usnadnit práci pomocí automatizací
Automatizační scénáře pro neziskovky

lektorka: Markéta Danišová, SmartEmailing

Přihlásit se


Darujme.cz krok za krokem

čtvrtek 11. 4. od 10:00 do 11:30

online webinář

Online webinář pro začátečníky v Darujme.cz, který vás provede nejdůležitějšími částmi administrace, naklikáme si společně dárcovský projekt, widget na wáš web a ukážeme si, jak na potvrzení o daru.

Srdečně zveme všechny nováčky na Darujme.cz na webinář, kde si společně projdeme všechna důležitá zákoutí administrace od prvního přihlášení až po nové funkce.
Zabývat se budeme například těmito tématy:
– Správa účtu
– Založení dárcovského projektu
– Dárcovský widget
– ​Dary a vyúčtování
– Potvrzení o daru
Doporučujeme všem novým organizacím nebo zaměstnancům, kteří nově dostali Darujme.cz na starosti.

lektorky: Martina Vaňková a Radka Hálová

Přihlásit se


Tipy a triky pro úspěšný online fundraising

16. 4. 10:00 – 11:30

online webinář

Celoroční fundraising nebo kampaň? Co je základ a co nadstavba? Co je nutné respektovat a kde se naopak nezaseknout? Na webináři se s Lukášem ponoříme do online fundraisingu o něco hlouběji. Z dostupných dat o celosvětovém a českém dárcovství vytěžíme co nejvíc o chování dárců, abychom dle toho mohli plánovat a vést naše vlastní online kampaně a cílení fundraisingu. Podíváme se na to, co fungovalo a funguje v českém (a stejně tak zahraničním) prostředí a nasdílíme si „best-practise“. To, že online fundraising je stále fundraising, je neoddiskutovatelná pravda. Věříme, že tento webinář přinese vám i vaší organizaci nejednu inspiraci, kterou budete moci ihned převést do praxe.

Lukáš Hejna

lektor: Lukáš Hejna

Přihlásit se

SYSTÉM DARUJME.CZ VYUŽÍVAJÍ

Armáda spásy Člověk v tísni Greenpeace Adra Lékaři bez hranic Dejme dětem šanci