Červená tlapka, z. s.


Regionální a komunitní rozvoj Zvířata

I pejsci potřebují transfuzi - s vámi ji dokážeme rychle obstarat!

Někdy se to prostě stane. Nehoda, otrava, akutní operace. A váš psí miláček potřebuje transfuzi. Ideálně hned. Proto je tu Červená tlapka - platforma, která propojuje potenciální dárce s těmi, kteří potřebují jejich laskavou pomoc.

DĚKUJEME, ŽE JSTE V TOM S NÁMI.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Když kapka krve znamená naději

V životě psím může nastat situace, kdy váš miláček potřebuje transfuzi. Pokud ale ve svém okolí nemáte kamaráda s velkým, zdravým psem, který by vám potřebnou krev daroval, nastává problém. Veterináři zpravidla na nikoho kontakt nemají a nemocnice psí krev nemusí mít na skladě. Pak si ji musíte zajistit sami, což může být dost obtížné. Nedej bože, když to spěchá (a někdy to spěchá hodně). 

Jasmína, duše projektu.

Od tragédie k záchraně životů

Z vlastní zkušenosti víme, jak náročné to může být. Naše úžasná sedmiletá boxerka Jasmína musela z čista jasna na akutní operaci. Byl to pro nás šok. O to větší, když nám bylo řečeno, že pro ni musíme během pár hodin zajistit dárce krve. Nastal boj o čas. Netušili jsme, kam se obrátit ani kde hledat pomoc. Ten stres a pocity bezmoci byly strašné...

Happy end se nekonal a Jasmínka svůj zápas s rakovinou prohrála. Tahle zkušenost nás vedla k zamyšlení, jestli by to nešlo změnit. Nějak tu situaci se sháněním krve usnadnit, aby si už nikdo nemusel procházet stejným peklem jako my. Nakonec jsme založili registr psích dárců krve Červená tlapka. Jeho posláním je, aby v tom lidé, kteří se se svými pejsky dostanou do podobné situace, nebyli sami a věděli, kde hledat pomoc.
Dance in the Rain z Katu - Darouš svou krví zachránil mj. pět vyhozených štěňat.

Bez vás to nezvládneme

Registr je svým rozsahem a působností v ČR unikátní. Začali jsme jako parta nadšenců a vložili do Tlapky svoje srdce, čas i peníze. Po čase se z nás stal spolek, finančně zcela závislý na příspěvcích od soukromých dárců. Podařilo se nám vybudovat komunitu čítající přes tisíc psích hrdinů po celé republice, kteří ročně zachraňují desítky životů a šetří nervy už tak těžce zkoušeným paníčkům.

Abychom mohli fungovat i nadále, potřebujeme teď podat pomocnou tlapku zase my od vás. Vaše dary pomůžou udržovat a rozvíjet registr, šířit osvětu o daném tématu a do budoucna zachraňovat i další zvířata.

Staňte se nadějí a záchrannou silou pro naše čtyřnohé přátele, která je v těch nejtěžších chvílích podrží za tlapku. 

Nero Kuklík - vždy ochotný přispěchat se svou paničkou na pomoc.
 
Zachráněná Růženka a její hrdina Rocky.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji,že pomáháte.

Pavla Váňová
300 Kč

My děkujeme za Vaši podporu 🙏❤️

Červená tlapka, z. s.

🌸 🐾

Dárce

Děkujeme 🤗

Červená tlapka, z. s.

Děkujeme Červené tlapce za její záslužnou a životy zachraňující práci.

Barbara Kafuňková
5 555 Kč

Děkujeme, rádi jsme pomohli!

Červená tlapka, z. s.

Hodně štěstí♡

Dárce
500 Kč

Moc děkujeme 🫶

Červená tlapka, z. s.