Nadace Partnerství


Životní prostředí Osvěta a poskytování informací

Sázíme budoucnost: 1 + 1 pro STROMY

Našim cílem je vysadit 10 milionů stromů mimo les. Jeden za každého Čecha a Češku. Přidejte se k našemu společnému úsilí. Právě teď má každý váš dar dvojnásobný dopad. Ke každé darované koruně připojíme příspěvek od Ministerstva životního prostředí ve stejné hodnotě. Vybrané peníze poputují na komunitní výsadby stromů do volné krajiny, kde pomohou držet vláhu v půdě, poskytnou úkryt mnohým živočichům, zmírní vlny veder nebo dají zkrátka jen důvod k obdivu. 90 % vašeho daru putuje na výsadbové granty, jen 10 % zůstává na jejich administrativu.

vybíráme od 12.5.2023
172 446 Kč
vybráno 172 % z 100 000 Kč

přispělo

96 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Za tři roky se podařily vysadit necelé 3,7 milionů stromů za pomoci téměř 80 tisíc dobrovolníků. To je síla lidí, kteří společně sází budoucnost. Pojďte do toho s námi! 

DARUJTE NYNÍ PRO DVOJNÁSOBNÝ DOPAD.
Jen do 12. června ke každé darované koruně připojíme příspěvek od Ministerstva životního prostředí ve stejné hodnotě. Komunity lidí po celé zemi peníze promění ve vysazené stromy ve volné krajině.

CELÝCH 90 % VAŠEHO DARU PUTUJE NA VÝSADBOVÉ GRANTY. JEN 10 % ZŮSTANE NA JEJICH ADMINISTRATIVU.

  • Proč pomáhat zrovna s námi?
V Nadaci Partnerství, která stojí za iniciativou Sázíme budoucnost, pomáháme společně lidem a přírodě už více než 30 let. Granty na výsadbu stromů mimo les společně podporujeme aktivní komunity a lídry po celé České republice. 

Díky vašim darům vysadí obce, školy, spolky ale třeba i skauti, dobrovolní hasiči nebo nadšení rodiče aleje, sady, remízky nebo stromy na náves či náměstí. Známe dobře projekty a plány těchto komunit. Víme, kde jsou lidé připraveni nejen sázet, ale o nové stromy i s láskou pečovat. Zapojte se a pomozte splnit jejich sny o proměně české krajiny a měst.

  • Kam vaše pomoc směřuje
Jen za 3 roky jsme podpořili skoro 280 výsadbových projektů v celkové částce téměř 30 milionů Kč. Podívejte se na mapu České republiky, kde všude už díky našemu společnému úsilí rostou stromy.

Sad u skautského tábořiště, okrasné stromy v léčebné zahradě u nemocnice, jedlý park poblíž mateřského centra, proměna bývalé skládky na zelené návrší nebo stromořadí vysázené za nacistické oběti – to jsou ukázky projektů, které se už díky grantům Sázíme budoucnost realizovaly.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Pro lepší budoucnost! :)

Áďa

Dobrý den, držím palce.

Milada Hemelíková
500 Kč