Až dosud jsme volili dle plánů "píár" agentur. Navrhuji to ukončit. Volit na základě důkazů a informací. Souhlasíte?

vybíráme od 27.8.2022
84 609 Kč
vybráno 31 % z 270 000 Kč

přispělo

143 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Stávající senátoři odmítli řešit problémy s vodou v rukou cizinců a lidé musí vědět, kdo hlasoval PRO / PROTI vyšetření protiprávních instalací cizinců k naší vodě. 
Jako informovaní rozhodnou, koho chtějí za své zástupce. Pak do senátu přijdou noví lidé, kteří budou mít odvahu prosadit nápravu ve vodárenství a s velkou pravděpodobností i v plynárenství, energetice atd.. 

V senátu potřebujeme lidi, kteří mají odvahu a nebojí se jednat v zájmu občanů. 

Od „politiků“, kteří jsou jen součástí "stranického" stáda ani od loutek hájících zájmy oligarchů, je zbytečné očekávat nápravu a je zbytečné je živit.

Nadační fond PRAVDA O VODĚ proto zveřejnil profily 27 senátorů, kterým končí mandát. Co dostali, jak reagovali, zda hlasovali PRO / PROTI prošetření protiprávního působení cizích firem u našich studní a k zastavení vyvádění našich peněz z vody do ciziny. ZDE
Ptá se na "vodu" i nových kandidátů a zveřejňuje i jejich odpovědi. ZDE Chci vás proto poprosit. Pokud vám to dává smysl, pomozte před volbami dostat tyto informace k co nejvíce občanům. Půjdou-li volit lidé informovaní, budou vědět, koho v senátu chtějí a koho ne. Navíc, přijde-li volit více lidí, pak trafikantům nebude stačit to, co stačilo dosud, že se volí mezi sebou. 

Pomozmě lidem volit slušné lidi s odvahou. 

 • Senát má smysl, jen pokud v něm sedí většina odvážných a slušných lidí a ne lidé propojení s "mafií" deníčkovou, dalikovou, gazdikovou...  
 • Je-li v něm většina lidí bez odvahy, pak je senát zbytečný a živit tam kohokoliv je jen a jen naše hloupost.

Jak poznáme lidi s odvahou? 

Aby lidé měli informace, potřebuje nadace 540.000 Kč. A o tom je má Darovací výzva. Snažím se pomoct získat min. polovinu této částky. 
 • Odborníci doporučili nadaci investovat do osvěty přes Facebook 1000 Kč každý den, v každém z 27 regionů, kde se volí nový senátor. 
 • Nadace potřebuje 27.000 Kč na den x 10 dnů před volbami x min. 2 kandidáti - stávající senátor a aspoň jeden nový kandidát. = 540.000 Kč
 • Nadace nedostane na informování lidí od státu ani korunu. Bez ohledu na to investovala do zdokumentování práce senátorů a činí kroky k tomu, aby se informace dostaly k lidem.  
Pokud je vám tento záměr blízký, podpořte jeho realizaci a šiřte tuto výzvu přes sociální sítě a e-maily. Děkuji Vám všem, kteří chápete, že samo se nic nenapraví. 
Společně to zvládneme. 

Radek 💧 Novotný  
Nadační fond PRAVDA O VODĚ
Pak podpořte, aby lidé věděli, zda stávající senátor hlasoval PRO / PROTI vyšetření protiprávních instalací cizinců k naší vodě. Lidé, kteří mají odvahu halsovat PRO a bojovat za svou věc, budou prosazovat nápravu i ve vodárenství a s velkou pravděpodobností i v plynárenství, energetice, teplárenství. Proto potřebujeme zástupce, kteří se nebojí jednat. Politický trafikant ani poskok koncernů odvahu cokoliv řešit nemá a mít nebude. Kdo je kdo ukazuje přehled toho, co udělali senátoři za posledních 6 let, proto se ho snažíme dostat k lidem.
Již 23. -24.9. 2022 máme příležitost zvolit do senátu lidi, kteří se postaví čelem k prošetření čachrů s vodou i protiprávnímu působení cizích firem u našich studní a k zastavení vyvádění našich peněz z vody do ciziny. Pokud v senátu zůstanou stávající politici, pak dalších 6 let budou dělat to, co dosud - nic. Informování občanů tyto lidi eliminuje.

Na efektivní osvětu je třeba zajistit 540 tisíc Kč

 • Až na výjimky, nikdo z nás nemá čas hledat, co dělal ten či onen senátor 6 let v senátu. Proto tuto práci udělal Nadační fond PRAVDA O VODĚ (NFPOV). Zpracoval vodárenské profily 27 senátorů, kterým končí mandát a na nich zveřejnil, co senátoři dostali za důkazy o tom, co se páchá kolem vodáren. Jak reagovali, zda hlasovali PRO / PROTI prošetření protiprávnímu působení cizích firem u našich studní a k zastavení vyvádění našich peněz z vody do ciziny. 
 • Aby se tyto informace dostaly k občanům spouští NFPOV osvětovou kampaň. 
 • Odborníci v ní doporučují investovat na Facebooku 1000 Kč každý den, v každém z 27 regionů, kde se volí nový senátor. 
 • NFPOV na tuto osvětu potřebuje 27.000 Kč na den x 10 dnů x 2 kandidáti - stávající a nový, tj. 540.000 Kč. 

Jaký je klíč k výběru odvážných lidí do senátu? 

 • Člověk není v senátu, aby držel basu s lidmi, kteří si ve sněmovně vedou deníčky o tom, co jim kde skrytě patří. 
 • Je v senátu, aby rozhodoval odvážně, správně a spravedlivě. Jak senátoři řešili problémy s vodou, je ve volbách dobrý indikátor.
 • Je-li odvážný ve vodě, je velká šance, že bude odvážný i v dalších odvětvích - plyn, energie, teplo, protože není stádní typ. 
 • Jestli 6 let nic pro nápravu nedělal, nebude dělat nic ani dalších 6 let. 
Nadace nedostane na šíření informací od státu ani korunu a proto se obrací na Vás, kteří víte, co dělá, na Vás, kteří jste se k obraně vody již přidali. Díky Vám můžeme být od října v senátu zvolena většina odvážných lidí, což pomůže prosadit nápravu ve vodárenství a to je cesta k nápravě i v energetice, plynárenství atd.. 

Pomozme občanům volit do senátu odvážné lidi, kteří budou prosazovat nápravu

 • Nejlepší způsob, jak něco napravit, je pro nápravu udělat to, co je v silách každého. 
 • Každý, kdo se přidá, se stáváte součástí obrany vody a s velkou pravděpodobností nejen jí. 
 • Váš dar, sdílení této výzvy i šíření informací o senátorech VOLBY NASLEPO UKONČUJE.

Děkujeme!

Náš příběh ze senátu a informace včetně rozsudků, které jsme senátorům doručili, najdete ZDE.

Kdo jsme? Co děláme? Jaké máme výsledky? Co se daří a co ne? Kolik lidí nám pomáhá? Co můžete udělat?

Obdivuhodná práce pana Radka Novotného.

Lenka Macháčková
500 Kč

Poklona, pane . . .

Peter Habina
500 Kč

Chci v senátu odvážné a charakterní lidi zabývající se problémy obyčejných lidí, a zároveň chci poděkovat Radkovi Novotnému za jeho vytrvalou a neúnavnou práci - klobouk dolů.

Petr Mutina
1 000 Kč

Pane Novotný, děkuji Vám, že dlouhé roky bojujete za naši vodu! Velice si vážím Vaší náročné práce. Rád Vás podpořím.

Petr Zacios
1 000 Kč

Někde jsem nedávno řekl že nechápu jak mohou politici jednat proti zájmu lidí LIDÍ vždyť sami mají děti rodiny a mnozí ještě i své rodiče..🤦

Josef Řeřicha
500 Kč

Hezký den,
nadále Vás podporuji trvalou částkou, stále Vám držím prsty, vešm co Vás podporují,
vytrvalost Vám nechybí . Děkuji , že jste, posílám Vaše výzvy svým přítelům.
Helena Běláková

Helena Běláková
1 000 Kč

VODA PATŘÍ VŠEM !
VEZMĚME SI JI ZPĚT !
Děkuji, fandím a radostně podporuji

Pavel Štandera
500 Kč

Stále obdivuji a fandím....

Pavel Beňo
500 Kč

Chci,aby voda opět patřila nám a ne cizincům.

Romana Čtvrtníková
500 Kč

Děkuji za vaši práci.

Richard Mach
1 000 Kč