Realitní Shaker: Dárcovská výzva pro projekt Pomozte Ukrajině s Pamětí národa

Investoři pomáhají

vybíráme od 7.3.2022
23 000 Kč
vybráno 46 % z 50 000 Kč

přispělo

21 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Podpořme Ukrajinu v obraně své nezávislosti.
Nezisková organizace Post Bellum, správce projektu Paměť národa na konci roku 2019 založila ve Lvově pobočku. Těsně před vypuknutím konfliktu kolegové prosili o pomoc pro ukrajinskou nadaci Come Back Alive, která vybavuje obránce ukrajinských hranic ochrannými prostředky. Česká Paměť národa se rozhodla oslovit své podporovatele a vybrané peníze poslat této ukrajinské nadaci.
Pomoc míří na obranné prostředky (helmy, vesty) a zdravotnický materiál.
Jako investoři máme více možností, jak pomáhat. A máme radost, když vidíme, kolik lidí a v jaké míře pomáhá. Děkujeme!

Pojďme se potkat a probrat aktuální situaci a to, jaký bude mít vliv na trh a další fungování v něm.
Všichni jsme tak trochu v šoku z toho, co se nyní děje. Jen co se začínáme oklepávat z toho, co způsobil covid, přišla válka na Ukrajině. Pomáháme samozřejmě, jak se dá a vidíme, že vy také. Určitě se vám ale, stejně jako nám, honí hlavou spousta otázek:
- Co situace udělá s trhem nemovitostí v Čechách?
- Jak vysoká bude inflace?
- Jak vysoké budou úrokové sazby u hypoték a jak dlouho tak vysoké zůstanou?
- Máme nemovitosti raději prodat a držet hotovost? V jaké měně?
- Nebo naopak nemovitosti přikupovat?
- Jak se připravit na to, když by válka pokračovala i mimo území Ukrajiny?
Nikdo nemáme křišťálovou kouli, takže s jistotou nemůžeme říci, co bude. Ale vždy je lepší takové otázky probrat s lidmi, kteří sdílejí podobný přístup k životu, jako vy. Pojďme se tedy opět po dlouhé době na živo potkat a tohle vše a určitě i mnohem více probrat.
Vzhledem k situaci, jsme se rozhodli pojmout vstupné příspěvkem na charitu. Založili jsme tedy tuto dárcovskou výzvu.
VSTUPNÉ = příspěvek minimálně 500,-Kč
vyplňte při darování své jméno ;-)
Uvidíme se 29.3. od 18 hodin v restauraci U Dobré Myšlenky. Těšíme se na Vás!
POST BELLUM
Od 24. února čelí Ukrajina bezprecedentní invazi vojsk Ruské federace. S pohnutím jsme sledovali a sledujeme nadále odhodlání našich přátel bránit svou vlast. Proto jsme spustili sbírku, ve které můžete přispět i Vy. Za Vaše dary nakupujeme vybavení, které zachraňuje životy a zvyšuje bezpečnost obránců Ukrajiny. Zejména zdravotnický materiál, neprůstřelné vesty, balistické přilby, rukavice, spacáky, stany, vysílačky, baterie, průzkumné drony, termovize a potraviny. Díky našim ukrajinským partnerům víme, jaký materiál obráncům schází, v jakém množství a kde je ho nejvíc zapotřebí. Finanční prostředky využíváme rovněž ke zlepšení zdravotní péče dětem a lidem postiženým invazí ruské armády.
Ukrajina čelí bezprecedentní invazi vojsk Ruské federace. Tato země má právo na územní celistvost a svobodné rozhodnutí o vlastním směřování! S hlubokým pohnutím sledujeme odhodlání našich přátel bránit svoji vlast. Vidíme jejich nasazení, touhu po svobodě, vzdor proti agresi z Ruska. Děláme vše pro to, aby se naše pomoc dostala na Ukrajinu co nejrychleji. Na logistice a distribuci materiálu spolupracujeme s ukrajinskými partnery, kteří přesně ví, kde je vybavení nejvíce třeba.  Není bohužel v našich možnostech poskytovat materiál jednotlivcům nebo skupinám.

Nemusíme pasivně přihlížet bezpráví páchanému na společnosti, která čelí agresi svého souseda jen proto, že se rozhodla sdílet s námi hodnoty svobody a demokracie. Prosím přispějte. Tisíce vest a helem od nás již ochraňují konkrétní lidi na Ukrajině. Mnoho tun zdravotního materiálu zachraňuje životy. Ukrajinští hrdinové ale potřebují mnohem víc, aby v obraně své země obstáli.

 


Sbírku můžete podpořit také platbou přímo na sbírkový účet: 123-6318620207/0100
(pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ 7601000001236318620207, BIC / SWIFT kód: KOMBCZPPXXX).
Kontakt: dary@pametnaroda.cz


Nezisková organizace Post Bellum, správce projektu Paměť národa, na konci roku 2019 založila ve Lvově pobočku. Kolegové na Ukrajině zaznamenali desítky příběhů především z doby stalinistických represí, disidentů a politických vězňů. Těsně před vypuknutím konfliktu kolegové prosili o pomoc pro ukrajinskou nadaci Come Back Alive, která vybavuje obránce ukrajinských hranic ochrannými prostředky. Česká Paměť národa se rozhodla oslovit své podporovatele a vybrané peníze poslat této ukrajinské nadaci. Během dvou dní konfliktu se nadace musela z Kyjeva evakuovat a poslala naléhavý vzkaz, že není již schopna nakupovat a distribuovat tolik potřebné neprostřelné vesty, helmy, optiku a prosí českou organizaci Post Bellum, aby se toho podle svých možností chopila. Nešlo odmítnout. Díky Vaší podpoře jsme již obráncům Ukrajiny doručili tisíce neprůstřelných vest a helem, tuny zdravotnického materiálu.

Děkujeme za Vaši podporu!

.

Dárce
500 Kč

World peace

Jan Šimek
500 Kč

Ggh

Pavel Fryba
500 Kč

There is only good and evil. And good must always prevail.

Lucie Anna Novakova
500 Kč

For the sake of our kids and their future.

zuzana Shaw Novakova
500 Kč

Вы герои!

Nela
10 000 Kč

Realitníshaker :)

Lukáš Tuček
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
POST BELLUM, projekt: Pomozte Ukrajině s Pamětí národa