Alena Hábltová: Dárcovská výzva pro projekt Cesta domů slaví 20 let, slavte s námi!

Pojďme slavit!

vybíráme od 7.11.2021
19 400 Kč
vybráno 139 % z 14 000 Kč

přispělo

33 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Letos slavím narozeniny! A nejen já. Slaví i Cesta domů. Ta dokonce dvacetiny. A to už je velký důvod k oslavě. Oslavme to společně, ale trošku jinak.
Milá kamarádi,

letos jsem se rozhodla, že budu slavit narozeniny. Ale trošku jinak, a to touto sbírkou pro Cestu domů. 
Cesta domů pro mě totiž znamená mnoho. Především v tom co dělá, ale taky jak to dělá. Stále si pamatuju na své první měsíce v Cestě, kdy jsem nevěřícně koukala, jak tady věci fungují a dějí se, jak přátelská a spolupracující atmosféra tady vládne. To jsem v takové podobě do té doby jinde nezažila. Prostě wow! A ono to wow! trvá už víc jak tři roky. Stále jsem vděčná za to, že můžu být součástí tak skvělého týmu. I díky tomu jsem, kdo jsem. Takže jestli mám slavit narozeniny, tak s Cestou domů.

Budu ráda, když se k téhle oslavě narozenin připojíte a dáte tak svým darem pro Cestu domů najevo, že vám tohle všechno taky dává smysl a chceš pomoci měnit věci lepšímu.
Tomu, kdo se rozhodne pro pravidelnou podporu, nabízím jako další poděkování setkání přímo v Cestě domů v Michli. Stejně tak tomu, kdo tohle všechno ocení nejvyšším darem. A když překonáme cílovou částku, dojde i na děkovací video :D.

Tak na zdraví a na Cestu!

Díky,

Alena

Toto uteklo. Dneska jdeme do finále! Díky všem, kdo se zapojili.
Bude z toho úspěšné přistání na metě 20 tis. Kč?


Za 5 dní a už jsme na 100 %?! DĚKUJI, JSTE SKVĚLÍ! Sbírka ale nekončí, pokračuje až do 7. 12., protože dobrých skutků není nikdy dost. Všechno jde na podporu organizace Cesta domů. Já mezitím vymyslím, co zajímavého vám o Cestě domů ve videu prozradím. 

A ještě jedno technicky-edukační okénko: nějak vázne úspěšnost plateb přes Google Pay, a závada je ve vašem nastavení (prověřeno), tak to prosím berte v potaz, obrňte se trpělivostí nebo zvolte jiný způsob, pokud vám tento neprojde.
 

Založení výzvy

Cesta domů, z.ú.
Oslavte s námi své letošní narozeniny uspořádáním narozeninové sbírky mezi přáteli a kamarády. Místo hmotných dárků tak vaši blízcí přispějí na služby Cesty domů. Radost z oslavy tak budou mít všichni. Podpořte Cestu domů dárkem k narozeninám.
Připomínka 20 let je příležitost k bilancování, zamyšlení, ale i k oslavám, radosti a obdarovávání. Cesta domů roste. Vděčíme za to mnohému a mnohým, ale může se to dít hlavně díky velkorysosti dárců. Ať jsou drobní nebo velcí, přinášejí Cestě domů svobodu a nezávislost. Více jak polovinu rozpočtu Cesty domů totiž tvoří dary od Vás. Děkujeme!

Podpořte Cestu domů jako povzbuzení do dalších 20 let.
Pro Vaši lepší představu, co za Váš dar můžeme například zajistit:
  • 400 Kč -  ochrana pro zdravotníka při péči o covid pozitivního pacienta 
  • 800 Kč -  sada jednorázových pomůcek pro domácí péči o dětského hospicového pacienta 
  • 1 200 Kč -  doprava a montáž polohovací postele u pacienta doma 
  • 2 000 Kč -  jízdné MHD pro celý terénní tým odlehčovacích služeb na jeden měsíc 
  • 3 200 Kč -  dva pohotovostní výjezdy sestry k pacientovi 
  • 8 000 Kč -  práce celé poradny na jeden den (podpora 15 klientů) 
Děkujeme za každou částku a projevenou důvěru. Velmi si jich vážíme!
Již 20 let se Cesta domů snaží, aby lidé, kteří si to přejí, mohli zemřít doma, tam, kde to mají rádi a kde se necítí sami. Podporuje jejich rodiny, aby péči zvládly a aby pro ně čas v závěru života byl naplněný nejen starostmi a vypětím, ale i možností společně se scházet, vzpomínat, loučit se.  Během dvou desetiletí Cesta domů doprovodila téměř 3 500 umírajících. Pokouší se také prosazovat v české společnosti změny v přístupu k umírání, které vedou k lepší informovanosti, zmírnění tabu a k posílení vědomí, že strávený čas s nemocnými a umírajícími mnohdy připomíná nečekaně objevený poklad.


Milá Aleno, všechno nejlepší a díky za tvou podporu! Posílám trochu atypickou částku, korunu za každý měsíc dvaceti let, kdy už je Cesta domů na cestě. Ruth

Ruth Šormová
240 Kč

Milá Ruth,
moc ti děkuji za podporu sbírky a také za to, že vedeš Cestu domů po správné cestě!
Alena

Alena Hábltová
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Cesta domů, z.ú., projekt: Cesta domů slaví 20 let, slavte s námi!