Jan Voves: Dárcovská výzva pro projekt Patroni a patronky

Padesát pro Patrona

vybíráme od 23.3.2021
32 851 Kč
vybráno 65 % z 50 243 Kč

přispělo

59 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Pojďte se mnou oslavit moje padesátiny. Je jasné, že byste mi normálně nanosili spoustu lahví, porcelánových hrníčků a nejedlých rostlin. Ale také mi věnovali svůj čas, radost, lásku a spoustu krásných vzpomínek. To vše by bylo super, ale zrovna to nejde. Věřím, že se dočkáme a teď to zkusme jinak. Prosím podpořte touto sbírkou projekt Patroni a Patronky. Mám vás rád.

Nechci tuhle výzvu spojovat jen s mými kulatinami. Rád bych ji věnoval také dvěma chlapům, na které už můžeme jen vzpomínat.
S Milošem Vršeckým jsme narozeniny oslavovali ve stejný den. Byl to můj “folklórní táta”. Vděčím mu za mnoho. Na jeho počest také sbírka končí už 13.4.
Tím druhým je můj kamarád David Hrdina aneb Captain Hero. Do projektu Patron se zapojil asi před šesti lety. Dříve než se vydal na svoji poslední plavbu, stačil “svého” kluka z děcáku doprovodit až k povolání profesionálního hasiče.

Projekt Patron má smysl.
Podporujeme kluky a holky, kteří neměli tolik štěstí jako my. Pomáháme společnosti, aby byla lepší.
Liga otevřených mužů, z.s.
Podpořte mladé lidi z dětských domovů na jejich cestě do dospělosti! To nejdůležitější, co jim někdo může dát, je svůj čas a pozitivní vzor.
Patroni a patronky jsou dospělí muži a ženy, kteří věnují svůj čas dospívajícím klukům a holkám z dětského domova a pomáhají jim zvládnout přechod z ústavní péče do samostatného života.

Potkají se, sportují, baví se o životě. Třeba jednou za měsíc. Patroni a patronky nevychovávají. Prostě tu jsou.

www.ipatron.cz

Vsechno nejlepsi! Diky za super vyzvu, sdilim ...

Petr Naske

Patroni Patronům... 👍🏻 Děkuji Petře, Za přání, za dar pro kluky i za sdílení. ❤️

Jan Voves

Ať žijem! Dalších padesát!

Hynek Macák
1 100 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Liga otevřených mužů, z.s., projekt: Patroni a patronky