Adela Tomsovicova: Dárcovská výzva pro projekt Jeden den doma

Čas s rodinou

vybíráme od 27.11.2020
20 500 Kč
vybráno 10250 % z 200 Kč

přispělo

14 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Vánoce svátky, které  by mělo každé dítě prožít doma se svou rodinou. Né každý má takové štěstí a proto jsme se rozhodli založit tuhle sbírku.
Podpořme libovou částkou mobilní hospic Ondrášek, který poskytuje zdravotní, sociální, psychologickou a duchovní péči nevyléčitelně nemocným.
I vy můžete pomoc umírajícím lidem odcházet důstojně. Děkuju
Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s.
Každých 2600 Kč přeměníme na jeden den odborné péče o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v domácím prostředí. Doprovázíme umírající a jejich rodiny v posledních dnech života, umožňujeme je strávit důstojně a doma, v kruhu blízkých. Zdravotní, sociální, psychologickou a duchovní péčí pomáháme rodinám, aby péči o svého blízkého zvládli a splnili mu tak přání být doma až do posledního okamžiku.
Poskytujeme péči o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v Moravskoslezském kraji. Pozornost zaměřujeme nejen na nemocné, ale také na jejich pečující a další členy rodiny. Usilujeme o to, aby se každý zúčastněný v této nelehké situaci cítil podpořený. Ročně pečujeme o cca 210 nevyléčitelně nemocných, z toho 10-15 dětí a jejich rodin.❤️😇❤️

Ivana Píšová
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s., projekt: Jeden den doma