CZ / EN
Michaela Illíková: Dárcovská výzva pro projekt DEJME DĚTEM ŠANCI o.s. - příspěvek na projekt „Přála bych si…“

S Krokoušem okolo pro děti

vybíráme od 20.5.2020
222 222 Kč
vybráno 148 % z 150 000 Kč

přispělo

115 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Krokouš bude šlapat z východu republiky podél hranic asi 1100km na západ a místo obdivných poplácání po zádech by si přál posbírat drobeček po drobečku 
příspěvek na sportovní vybavení pro prožití příjemného léta pro děti, které neměli štěstí na milující a podporující rodiče jako většina z nás a tak jim nemá kdo koupit spacák nebo kolečkové brusle.
"Zážitky jsou jediné, co ti nikdy nikdo nemůže vzít" říkávala máma a společně s taťkou se nám o ně opravdu vrchovatě postarali. 

V duchu silných zážitků si teď hodlám dopřát další, který si budeme pamatovat dlouho - já i díky neutuchající bolesti pozadí a zad :)

Ráda bych projela naší republiku podél hranic z východu na západ a moc by mě potěšilo, kdybychom společně za dobu mého putování, které většina z vás zase označí za "magořinu" pomohli několika dětem, které bohužel na dobré zážitky se svými rodiči štěstí neměli.

Věřím, že by mě po skončení mého výletu řada z vás pozvala na skleničku vína, aby si můj cestovatelský příběh poslechla, ale tentokrát vás prosím: pošleme malý příspěvek - třeba v hodnotě dvou skleniček vína - dětem, které za ně pořídí třeba brusle, kolo nebo letní tábor a vytvoří si tak samy nezapomenutelné vzpomínky na léto 2020.

Pomoci bych chtěla prostřednictvím nadace DEJME DĚTEM ŠANCI, která pomáhá konkrétním dětem a mladým lidem z dětských domovů v celé ČR, a to hlavně na jejich cestě do samostatného života. Více informací naleznete na www.dejmedetemsanci.cz

Tuto nadaci jsem si vybrala, jelikož znám osobně její paní ředitelku a měla jsem možnost si z jejích úst vyslechnout několik příběhů dětí, které opravdu v životě štěstí neměli. Míša se sama stará o rozvětvenou rodinu a i přes práci, při které vyslechne mnoho nehezký osobních příběhů dětí, má stále na tváři úsměv stejně široký, jako má rodinu.

Já sama děti nemám o to více mě to táhne k tomu nějak pomoci těm, jejichž rodiče prostě dobrými rodiči nejsou. Děti totiž za své rodiče nemohou a každé dítě si zaslouží spokojené dětství a milující prostředí.  A proč tedy nepomoci jednomu dítku či dospívajícímu k tomu, aby si vytvořil pár hezkých zážitků právě toto léto 2020, které i tak bude trošku složité a omezené díky stávající situaci.

Osobně se mi líbí myšlenka přispět právě na zážitky, které věřím, že mohou dlouhodobě uzdravit poškozenou dětskou duši a tak přání jako brusle, spacák či kolo jsou přesně ta pravá, která ve mě rezonují. A navíc nestojí desítky milionů a úspěch v podobě upřímného dětského úsměvu je zaručený.

Seznam přání pro základní částku mé výzvy je zajistit pro 5 dětských domovů po mé trase, které i navštívím: 15 spacáků; 14 párů bruslí; 5 stanů; 5 bicyklů; 3 koloběžky, ale když vybereme prostředků více, tak určitě nebude problém udělat léto zajímavějším i pro další...

Budu ráda, když se rozhodnete spolu se mnou zapojit a místo dalšího kola pro sebe nebo desátých běžeckých kalhot přispět těm, kdo nemají kolo ani jedno :)

Děkuji vám pokud jste dočetli až sem a doufám, že podpoříte i mě, tím, že mě přijedete na kus cesty doprovodit, i když pojedu jako šnek, pardon Krokouš.

Míša Illíková

Pokud byste upřednostnili platbu převodem a ne pomocí této stránky, použijte č.ú. 6072121036/5500 a variabilní symbol 3020.Krokous uz je na ceste
vlakem do Beskyd, moc dekuje vsem, diky kterym se na cestu opravdu vydal i kdyz ma byt v nedeli mega odporne. Ty vybrane penizky jsou obrovsky zavazek!

Založení výzvy

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.
Je krásné udělat někomu radost… proč ne dítěti vyrůstajícímu v dětském domově? Projekt, který umožňuje jednorázový příspěvek na opodstatněné přání dítěte vyrůstajícího v dětském domově.
Opodstatněná přání dětí z dětských domovů.

Až dojedeš tak tě čeká ten koláč.

Zdeněk Charvát
1 000 Kč

Deda a Babi: kolac jako zazitek!!!! Nejlepsi merunkovej kolac a dokonala spolecnost!

Michaela Illíková

Přejeme hodně zdaru, při překonání dalšího cíle. Hlavně opatrně, když vidím to počasí. Věřím, že všem dětičkám uděláš radost.
Super projekt👍
Cestě ZDAR!

Kateřina Šmahelová

Kačátko, děkuji, to počasí mě doslova nedá spát, tak jsem dokoupila cyklistický neopren a snad si nerozbiju pusu :)

Michaela Illíková

Při sportu vznikají nová přátelství.

Mirka Kremrová

A při práci také, zvlášť, když všichni sportují.
Včera při sjezdu do Bédově jsem na vás myslela - poslední test před cestou proběhl dobře a kolo i já jsme přežili :)

Michaela Illíková

Super nápad👌 Hodně štěstí!

Andrea Kobesova

Děkuji Kobesáku, přes Vejprty tentokrát ne, ale snad mi to odpustíš :) Mám tě ráda!

Michaela Illíková

Tak šťastnou cestu ;-)

Alžběta Balážová
500 Kč

Betynko, prosím opakuj to každý den, teď je cíl vše dokázat zabalit, naložit do vlaku a přežít cestu na start vlakem :(

Michaela Illíková

Pidižvíkům pro radost

David Hofman
10 000 Kč

Někdo dostal pidižvíka a tak je hodnej i na ty ostatní :) Leopardě a Leoparde a Leno, moc děkujeme :) a stýská se nám...

Michaela Illíková

Modli se za počasí 😂😂😂

Roumen

Dneska koukam na aktualni predpoved a hadej co: chcacen a chcanec - na to budu potrebovat vodni kolo a tri pevne vule!

Michaela Illíková

Monstra drzi palce a jsou na tebe pysni.

Terka, Tom a Monstra
500 Kč

DEMON dekuje MONSTRUM, bude potreba demonska sila :)

Michaela Illíková