Stáj Rozárka, z.s.: Dárcovská výzva pro projekt NENECHTE ZKRACHOVAT HIPOREHABILITAČNÍ STÁJE!

Příspěvek na péči o hiporehabilitační koně

vybíráme od 13.4.2020
3 800 Kč
vybráno 4 % z 100 000 Kč

přispělo

6 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
I naše hiporehabilitační středisko Stáj Rozárka, z.s. se jako mnoho jiných aktuálně potýká s velice náročnou situací. Nemůžeme poskytovat služby, čímž jsme přišli o příspěvky od našich klientů, a proto nám chybí finanční prostředky na zajištění potřebné péče o naše čtyřnohé terapeuty. Prosím pokud můžete, podpořte nás.  Děkujeme za jakoukoliv podporu.

Hiporehabilitační služby poskytujeme již 14 let. Máme 3 koně certifikované, 2 koně v přípravě a jednoho paradrezurního profesionála. Nelze říci, kdy budeme moci rozběhnout provoz a v jaké intenzitě ani zda budeme schopni zajistit finanční prostředky na potřebnou péči o koně pro následující období, protože jaro, léto a podzim jsou hlavním zdrojem příjmů pro překonání zimy. 
Česká hiporehabilitační společnost, z.s.
Právě to se teď bez vaší pomoci může stát – nemůžeme pracovat, klienti k nám aktuálně na terapie nemohou a tím stáje nezískávají potřebné finance na svou činnost – tedy v základu např. na krmení koní apod. Pro mnoho středisek tato situace je likvidační. Týká se to 57 středisek, 6000 klientů a 280 speciálně připravených koní!
Stájí, které v ČR poskytují hipoterapii a hiporehabilitaci, je celkově nedostatek. Mnoho klientů (např. v Praze) čeká v dlouhých seznamech na volné místo. Proto nemůžeme dopustit, aby se tento počet ještě snižoval.

Mluví za nás čísla i příběhy: Česká hiporehabilitační společnost, z.s. (ČHS) je tu již 30 let. Každý rok projde stájemi, které ČHS zaštiťuje jako garant, více než 6000 klientů se zdravotním znevýhodněním. Nejčastěji jde o děti. Právě u dětí pak tato forma terapie hraje velmi významnou roli – dítě se může podařit rozchodit, i když nad ním už zdravotnický systém „zlomil hůl“. Podobných případů máme nespočet.Mnohým z vás už terapeuti a jejich speciálně vycvičení koně pomohli-mnohým ještě pomohou, pokud nám pomůžete to zvládnout. Nikdy není jisté, že právě vy nebo vaše okolí nebude našich služeb v budoucnu potřebovat.

NENECHTE NÁS V TOM SAMOTNÉ!
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Česká hiporehabilitační společnost, z.s., projekt: NENECHTE ZKRACHOVAT HIPOREHABILITAČNÍ STÁJE!