Ryzáček z.s.: Dárcovská výzva pro projekt NENECHTE ZKRACHOVAT HIPOREHABILITAČNÍ STÁJE!

Příspěvek na péči o hiporehabilitační koně

vybíráme od 10.4.2020
1 100 Kč
vybráno 1 % z 200 000 Kč

přispěli

3 lidé
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Naše hiporehabilitační středisko Ryzáček, z.s. se jako mnoho jiných aktuálně potýká s velice náročnou situací. Chybí nám finanční prostředky na zajištění potřebné péče o naše čtyřnohé terapeuty. Nemůžeme poskytovat služby, čímž jsme přišli o příspěvky od našich klientů a bohužel nevíme kdy a zda vůbec získáme finance z ostatních zdrojů.  Pokud můžete podpořte nás. Děkujeme za jakoukoliv podporu 
Hiporehabilitační služby poskytujeme již 12 let. Máme 8 koní - z toho 3 certifikované, 4 v přípravě a jednu kobylku v očekávání. Nelze říci, kdy budeme moci rozběhnou provoz a v jaké intenzitě ani zda budeme schopni zajistit finanční prostředky na potřebnou péči o koně pro následující období.      
Česká hiporehabilitační společnost, z.s.
Právě to se teď bez vaší pomoci může stát – nemůžeme pracovat, klienti k nám aktuálně na terapie nemohou a tím stáje nezískávají potřebné finance na svou činnost – tedy v základu např. na krmení koní apod. Pro mnoho středisek tato situace je likvidační. Týká se to 57 středisek, 6000 klientů a 280 speciálně připravených koní!
Stájí, které v ČR poskytují hipoterapii a hiporehabilitaci, je celkově nedostatek. Mnoho klientů (např. v Praze) čeká v dlouhých seznamech na volné místo. Proto nemůžeme dopustit, aby se tento počet ještě snižoval.

Mluví za nás čísla i příběhy: Česká hiporehabilitační společnost, z.s. (ČHS) je tu již 30 let. Každý rok projde stájemi, které ČHS zaštiťuje jako garant, více než 6000 klientů se zdravotním znevýhodněním. Nejčastěji jde o děti. Právě u dětí pak tato forma terapie hraje velmi významnou roli – dítě se může podařit rozchodit, i když nad ním už zdravotnický systém „zlomil hůl“. Podobných případů máme nespočet.Mnohým z vás už terapeuti a jejich speciálně vycvičení koně pomohli-mnohým ještě pomohou, pokud nám pomůžete to zvládnout. Nikdy není jisté, že právě vy nebo vaše okolí nebude našich služeb v budoucnu potřebovat.

NENECHTE NÁS V TOM SAMOTNÉ!
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Česká hiporehabilitační společnost, z.s., projekt: NENECHTE ZKRACHOVAT HIPOREHABILITAČNÍ STÁJE!