ZŠ a MŠ Křešice: Dárcovská výzva pro projekt Běh pro Hospic sv. Štěpána 2019

Pomáhejte s námi! :)

vybíráme od 3.6.2019
300 Kč
vybráno 3 % z 10 000 Kč

přispěl

1 člověk
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
 Jsme učitelky z křešické školy a školky :)

Mgr. Lenka Špittová – ředitelka školy

Bc. Magdaléna Chladilová – vedoucí učitelka MŠ

Tohoto charitativního běhu se budeme účastnit již poněkolikáté. A to nejen my, učitelky ze základní školy a mateřské školy v Křešicích, ale také děti ze školky a ze školy spolu se svými rodiči.

Vnímáme to jako skvělou příležitost ukázat dětem takové místo, jako je právě Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích. Naprosto přirozeně se tak od svých nejbližších dozví, k čemu tato instituce slouží, proč je ve společnosti tolik potřeba a jak i my můžeme přispět k rozvoji jejího dalšího fungování.

Rády bychom vyzvaly i Vás, abyste svým dárcovským příspěvkem přispěli na dobrou věci. Pro malé běžce, rodiče i pančelky to bude skvělá motivace k lepšímu běžeckému výkonu. A Vás dárce jistě potěší, že jste přispěli na podporu těch, kteří svůj životní běh už končí …

Hospic sv. Štěpána
Benefiční sportovní happening na podporu těch, kteří svůj životní běh už končí.

Pro pomoc druhým se běhá nejlépe! 

 Kdo běhá, ten pomáhá. Kdo pomáhá, ten žije nejen pro sebe , ale i pro druhé. Prostředky, které nám pomáháte shromáždit tím, že běháte, využijeme na vybudování bezbariérového nájezdu. Společně tak můžeme pomoci pacientům na lůžku, aby se dostali do zahrady hospice. Zaplacením startovného, nákupem trička nebo jiných předmětů pomáháte nevyléčitelně nemocným. 

Dejte svému běhání smysl. Děkujeme. 

Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Hospic sv. Štěpána, projekt: Běh pro Hospic sv. Štěpána 2019