CZ / EN
Taťána Gregor Brzobohatá: Dárcovská výzva pro projekt Doma bez obav

Prosincová výzva

vybíráme od 1.12.2017
303 000 Kč
vybráno 101 % z 300 000 Kč

přispělo

309 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Milí přátelé, 
23. prosince oslavím jubileum, bude mi 30 let. Ondřej také slaví kulatiny. 2. února mu bude 35. 
Stejně jako vloni nepotřebujeme žádné dárky. Jsme šťastní a vděční za to, co máme. Pokud nám ale chcete udělat radost a zároveň pomoci dobré věci, přidejte se k naší společné výzvě a přispějte na pomoc seniorům. 
Před 10 lety jsem měla sen a vybrala jsem si pomoc seniorům jako své životní téma. S každým rokem fungování nadace si uvědomuji, jak zásadní rozhodnutí to bylo. Vidím za sebou pozitivní změny, výsledky a spokojené tváře a to je pro mě ten největší dárek. Čím víc se vás k naší vizi přidává, tím větší zadostiučinění cítím. Sdílíte naše příběhy, píšete, že se chcete stát dobrovolníky, podporujete nás finančně. To všechno mi říká, že naše vizi – Spokojení senioři, kteří žijí důstojně v domácím prostředí – se nám podaří naplnit. Díky vám. 

Proto vás teď společně s Ondřejem zveme, abyste se nejen zapojili a jakoukoli částkou podpořili naši narozeninovou výzvu, ale také abyste založili výzvu svou vlastní. Staňte se našimi ambasadory. Ambasadory změny a důstojnosti. Slavíte narozeniny v prosinci jako já? Vždycky vás trápilo, že vaše dárky k narozeninám jsou vlastně vánoční? Pojďme z toho udělat výhodu. Založte si prosincovou výzvu a oslovte své známé. Dejte nám o vaší výzvě vědět a společně pak spočítáme, kolik jsme v prosinci společně získali. Díky našim narozeninám, ne Vánocům. :) Společný hashtag našim výzvám je #prosincovavyzva. 

Děkujeme vám všem. 

Taťána a Ondřej

Nadace Krása pomoci
Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme takové služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat.
Stáří není důvodem osamění, zpřetrhání vazeb k blízkým lidem a místům, kde člověk prožil většinu svého života.

Nabízíme individuální přístup a odbornou pomoc ve chvíli, kdy nastal čas kvalitně zabezpečit potřeby seniorů tak, aby mohli zůstat ve svém přirozeném prostředí rodiny, domácnosti a bytu.Snad tyto mensi dary budou motivaci a nadeji k lepsim zitrkum...
Jana Zvonkova
300 Kč
❤️
Milada Schulzová
500 Kč
Pokojné a požehnané Vánoce a svátky a šťastný nový rok🎄
Jana Jordánová
Je skvěle že tato nadace existuje.
Jaroslav Lasota
Krásné Vánoce a nechť se vše vyplní!
10 000 Kč
Přeji spoustu rozzářených úsměvů a srdcí vyplněných radostí ze skutků, které pro seniory s nadací děláte. Do nového roku Vám přeji vedle zdraví mnoho nových podporovatelů, abyste mohli podporu šířit mezi vzrůstající počet babiček a dědečků!
Nikola Pejková
500 Kč
Jsem rád, že jsem mohl aspoň trochu pomoci🙂 Přeji krásné svátky🙂
Jan Cerha
100 Kč
Veselé Vánoce a hodně radosti přeje kvinta A Gymnázia Nad Kavalírkou, Praha
Tereza Bílá
2 100 Kč
Je super pomoci lidem co pomáhaly budovat naši budoucnost 🖤 Děkuji 😍
David Hanykýř
300 Kč
Sice to není mnoho, ale každá koruna se počítá. Jsem ráda, že mohu pomoci alespoň takto. A posílám navíc pozitivní energii, která je nevyčíslitelná. 😊
Klára Coufalová
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Krása pomoci, projekt: Doma bez obav