zdravotnízajištění z.s.


Humanitární pomoc Pomoc Ukrajině

JE ČAS UDĚLAT RUSSŮM PÁPÁ

PROLAMUJEME OBRANU OKUPANTŮ. Přichází nová a závěrečná fáze letošní ofenzívy. V obraně okupantů se objevují nové trhliny a rozvidka českého Perunu potřebuje pro splnění úkolů vyloďovací čluny, drony a další klíčové vybavení. Brzy bude čas na pořádný průlom.

vybíráme od 27.8.2023

JE ČAS UDĚLAT RUSSŮM PÁPÁ

Podpořte závěrečnou fází 4. úspěšné ofenzívy proti russké hordě. Český Perun bojuje i za Vás.
1 142 911 Kč
vybráno 102 % z 1 120 000 Kč

přispělo

602 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
DĚKUJEME ZA ÚSPĚŠNÉ NAPLNĚNÍ SBÍRKY
Pokud zvažujete další podporu, poprosíme abyste ji směřovali na náš největší projekt tohoto roku SKUTEČNÁ CENA SVOBODY.

Tento projekt pomůže klukům získat skutečné obrněné stroje, které potřebují pro plnění misí. Všechny vybavíme kvalitním rušením proti dronům. 

Děkujeme, že bojujete s námi a nevzdáváte se!

Pomozte nám udělat Russům pápá!

Jsme průzkumná a diverzní jednotka pod českým velením. Mluví se tu ale řadou jazyků. Naším hlavním úkolem je najít slabá místa, způsobit okupantům co největší škody. Otvíráme cestu na Krym. Na linii žijeme 24/7, jsme neustále v dosahu minometné palby. Nyní se léčíme ze zranění a připravujeme se na novou fázi 4. úspěšné ofenzívy. Ta bude pro všechny jedno velké překvapení. Hlavně pro okupanty.

AKTUALITA: Původní částka 860 tisíc byla naplněna. Navýšili jsme částku o 260 tisíc za které bychom rádi pořídili ještě jeden ovladač na FPV drony včetně brýlí a antény a sedm dalších větších dronů pro ničení tanků a obrněné techniky.

KLÍČOVÉ VYBAVENÍ KTERÉ NYNÍ POŘIZUJEME
Na Ukrajině jsme téměř od začátku konfliktu. Proto jsme se naučili od vás žádat prostředky jen na to, co nedokážeme sehnat vlastními silami. Na co se skládáme nyní?

  • 1-2 VYLOĎOVACÍ ČLUNY
  • 2 DRONY S TERMOVIZÍ
  • 10 MENŠÍCH FPV DRONŮ
  • 10 VĚTŠÍCH FPV DRONŮ
  • 1 SADA OVLADAČE PRO FPV
  • ANTÉNY PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO STATICKÉ POZOROVÁNÍ
  • PODAŘÍ LI SE VYBRAT VÍCE, POŘÍDÍME DVA OVLADAČE PRO FPV DRONY A NĚKOLIK DALŠÍCH DRONŮ.
“Zde už jdeme v minovém poli. Miny jsou i na vyšlapaných cestách. Jít zde v noci? No, občas chodíme :-). Jdeme rychle, posloucháme zda neletí drony. Teď už čekáte jen kdy začne palba, co a odkud přiletí. Ve vzduchu se objeví první malý černý mráček, pak nic. To je kazetová munice russů z minometu. Tu my nemáme. První rána, ale selhala. 
Druhá rána, nepřesná a bouchlo jen pár granátů. Russům přišla nekvalitní munice. Naše štěstí. Jdeme vpřed. Nářek raněného slyšíme dřív, než ho vidíme. Je to Gregor. Sakra.”

Pomozte ČESKÉMU PERUNU s ofenzívou

Perun je na Ukrajině od počátku války. Bojuje proti hordám, které přišly z Východu vraždit, mučit a znásilňovat. Jsme dobrovolnící, medici, průzkumáci i válečníci. Podporujeme konkrétní vojenské části, které bojují na nejtěžších místech fronty. Sami se účastníme bojů. Chráníme Bachmut, Avdivku, Marjinku či Vuhledar. POMOZTE VYHRÁT OFENZÍVU


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Respekt borci ... nemám slov. Klobouček.

Martin Hlaváč
1 968 Kč

Vase pribehy z fronty jsou dechberouci. Budte na sebe prosim opatrni, hlavne to zdravi, moc vam i vsem ostatnim drzim palce, at uz ty Rusaky brzy vyzenete! 🙏

Dedek Stepan
1 968 Kč

Pápá skřeti!

Karel Kozák