Tělocvičná jednota Sokol Plaňany


Regionální a komunitní rozvoj Sport a volný čas

Zachraňme sokolovnu v Plaňanech

Tělocvičná jednota Sokol Plaňany usiluje o rekonstrukci objektu Sokolovny v Plaňanech. Jedná se o budovu, která byla vybudována v průběhu dvou let 1894-1895 z finančních prostředků členů Sokola, plaňanských občanů, spolků, obce, cukrovaru a pojišťovny. Naši předci to dokázali, ukažme, že to také dokážeme.

vybíráme od 7.6.2023

Zachraňme sokolovnu!

109 213 Kč

přispělo

66 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Budova plaňanské sokolovny již mnoho let chátrá. T.J. Sokol Plaňany nemá dostatek finančních prostředků, a proto má jen malou možnost zapojit se do dotačních programů, u kterých je téměř vždy nutné disponovat určitým finančním obnosem. Přesto jsme se rozhodli budovu Sokolovny postupně zrekonstruovat. Podařilo se nám od obce získat dotaci na dočasnou opravu střechy a chtěli bychom pokračovat v dalších opravách. Vážení občané, obracíme se proto na Vás s žádostí o poskytnutí finančních darů alespoň na částečnou úhradu prací souvisejících s rekonstrukcí sokolovny. Poskytnutím finančního příspěvku podpoříte naši snahu o to, aby v Plaňanech byl opět důstojný stánek pro kulturní, společenskou a sportovní činnost.
Více o plaňanské sokolovně a našich plánech na její využití se můžete dočíst zde: https://www.sokolplanany.cz/sokolovna
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Přejeme všem našim příznivcům a dárcům šťastný nový rok 2024! K dnešnímu dni jste přispěli na rekonstrukci plaňanské sokolovny částkou přesahující 100 000,- Kč! Moc si toho vážíme! Vybraná částka bude použita přímo na rekonstrukci velkého sálu nebo jako spoluúčast v případě úspěšné žádosti o dotaci, kterou se chystáme podat právě na zmíněnou rekonstrukci. 

K dnešnímu dni se vybralo již před 90 000,- Kč! Moc děkujeme a všechny vás zveme na otevření zahrady u sokolovny, které se bude konat 12. srpna 2023!

K dnešnímu dni se vybralo již přes 75 000 Kč! Moc všem dárcům děkujeme!
My jsme také nezaháleli a zaseli jsme nový trávník a také jsme nechali vyčistit a opravit studnu, abychom mohli trávník zalévat.

Založení projektu

Dobrý den, držím palce k obnově plaňanské sokolovny. Na tuto budovu mám krásné vzpomínky. V dětství jsem do sokolovny velmi ráda chodila na dětské karnevaly, do kina a později na plesy.
Martina Pokorná( Novotná)

Martina Pokorná
1 000 Kč

Zdravím. Neposlal bych ani korunu, kdyby nebylo paní Verflové. Jsem přesvědčen o její poctivosti a dobromyslnosti .Bylo mne smutno, když nikdo nedokázal po dobu min. deseti let ani zavřít okenici, aby nepršelo do sokolovny....

Tomáš Kučera
6 000 Kč

Držím palce

Radomír Jedlička
1 000 Kč

-

Hana Musílková
3 500 Kč

Posíláme

Kolektiv MŠ Plaňany
1 000 Kč

Příspěvek Věra Novotná, ať se dílo podaří!

Mirka Cmárová
1 000 Kč

silou lví, vzletem sokolím!

SokolVO

:-)

Jana Jamborová
1 000 Kč

Zdravím a posílám příspěvek na opravu sokolovny.

Miroslav Nippert
2 000 Kč

Hodně štěstí a sil.

Zdeňka Kuprová
1 000 Kč