A2, o.p.s.


Osvěta a poskytování informací

Podporuji Alarm

Přispějte na chod Alarmu libovolnou částkou. Každý příspěvek má smysl.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Svým darem pomáháte hájit nezávislou a kvalitní mediální tvorbu, která je dostupná všem. Každý příspěvek je pro nás důležitý, nehledě na jeho výši.


Nejvíce nám pomůžete pravidelným příspěvkem, který nám pomůže vytvořit stabilní zázemí a plánovat budoucí kroky.
Po překonání nejnáročnějšího období se nyní zaměřujeme na rozvíjení kvalitních podmínek pro práci redakce, zefektivnění provozu a také na intenzivní spolupráci s nejlepšími odborníky v oblastech, kterým se v Alarmu věnujeme.
“Chceme vybudovat silné, hlasité a vlivné médium, které žije z podpory svých čtenářů a dokáže proměňovat českou veřejnou debatu.”
Jak nakládáme s vašimi penězi?
V minulém roce jsme vykázali náklady ve výši 3 milionů korun, kterými jsme zaplatili především práci našich redaktorů a externích odborníků, kteří pro Alarm píší. Nejzásadnějšími položkami jsou autorské honoráře, které pokrývají vznik článků, podcastů a nově také online TV formátu. Svými příspěvky nám pomáháte, abychom se mohli soustředit na rozvíjení kvalitních podmínek pro práci redakce, zefektivnění jejího provozu a také na intenzivní spolupráci s nejlepšími odborníky v oblastech, kterým se v Alarmu věnujeme. Aktuálně například potřebujeme vytvořit několik pozic, které jdou ruku v ruce s růstem etablující se redakce. Slibujeme, že Alarm řádně zužitkuje příspěvek každého z vás. 

Info o projektu vám dá a dotazy zodpoví
Klotylda Marková
m: +420 721 347 911 | e: klotylda@advojka.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Na kuráž, až Apolenu budou zase chodit Piráti poučovat, jak o nich správně psát.

T GJ
500 Kč

Děkuji Vám za Vaši skvělou práci a přeji, ať se ALARMu daří!

Věra Mlynářová
250 Kč

Více levice ve veřejném prostoru!

Adam Bílek
250 Kč

Moc děkuji za Vaši práci a skvělé články.

Barbora Hrebackova

Díky za skvělé články!

Jiří Šopek
100 Kč

Br-NO :(

Milan Kubeš
100 Kč

Věnujte se víc třídním než identitární otazkám. A nejlépe problematice mizení levicové politiky a její potřeby, kdy žijeme v době, kde se lidé přestávají vnímat jako celkové nějaké sociální třídy a kde se podléhá iluzi, že jsme tady každý sám za sebe. Imho vše v důsledku nástupu sociálních sítí a mikrokapitalismu lajků, které vytvořily iluzi, že každý máme úspěch ve svých vlastních rukou.

Jakub Kanak
250 Kč

Vše nejlepší k narozeninám Aničko <3

M+P
500 Kč

Dobrá práce, jen tak dál )

Martin Jakub

..love..

pavel ptacnik