Centrum pro rodinu a sociální péči


Senioři

Skupinová aktivizační služba pro seniory

Aktivizační služba pro seniory nabízí příležitost navázat nové kontakty a možnost smysluplně prožít svůj volný čas ve společnosti vrstevníků. Setkání je určeno seniorům, kteří se cítí osamělí a kterým v zapojení do společenského života brání fyzická omezení, psychická omezení, sociální izolace a ekonomické důvody. Skupinová setkání pro seniory probíhají po celý rok v prostorách CRSP na Biskupské 7 v centru Brna nebo formou venkovních akcí. Pravidelná setkání se konají 2x týdně, délka jednoho setkání jsou 2 hodiny. Kapacita skupiny je 10 účastníků.

Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Aktivizační služba pro seniory nabízí příležitost navázat nové kontakty a možnost smysluplně prožít svůj volný čas ve společnosti vrstevníků. Setkání je určeno seniorům, kteří se cítí osamělí a kterým v zapojení do společenského života brání fyzická omezení, psychická omezení, sociální izolace a ekonomické důvody.

Skupinová setkání pro seniory probíhají po celý rok v prostorách CRSP na Biskupské 7 v centru Brna nebo formou venkovních akcí. Pravidelná setkání se konají 2x týdně, délka jednoho setkání jsou 2 hodiny.
Kapacita skupiny je 10 účastníků.

Více zde: https://www.crsp.cz/projekty/skupinova-aktivizacni-sluzba-pro-seniory/.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu