Auto*Mat


Osvěta a poskytování informací Životní prostředí

Klub přátel Auto*Matu

Klub přátel AutoMatu je komunita lidí, kteří si přejí přátelštější ulice, hlubší sousedské vztahy, čistší ovzduší nebo udržitelně plánovanou dopravu, která zohledňuje i chodce a cyklisty.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Klub přátel je pro fungování AutoMatu stěžejní. Právě díky pravidelným finančním darům jeho členů můžeme v dlouhodobě a koncepčně plánovat naši činnost, pružně reagovat na náhlé změny, být nezávislí a denně pracovat na všech našich projektech. Se stabilní základnou dárců – současnými více než sedmi sty členy Klubu – také cítíme mnohem větší legitimitu při vyjednávání s úřady, institucemi a politiky.

AutoMat je nezisková organizace, financovaná převážně z grantových dotací a darů individuálních příznivců. Právě finanční podpora našich dárců v Klubu přátel je pro nás ze všech možných zdrojů tím nejdůležitějším. Posiluje naši nezávislost na úřadech, institucích a politicky motivovaných rozhodnutích. Umožňuje nám denně nezávisle provádět odborně-kritickou práci, lobbovat u politiků a úředníků, vytvářet odborné studie a informovat média a veřejnost o dopravní politice Prahy.

Vidíte to podobně? Přidejte se k nám, darujte pravidelně a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

Právě vaše dary nám zajišťují nezávislost a možnost plánovat naše aktivity koncepčněji a zasáhnout jimi větší část veřejnosti.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

účast na Do práce na kole 2019 - platba příspěvku.

Daniel Martinovský
420 Kč

K projektu do práce na kole. Dokončit registraci na Tesar.marek.mt@gmail.com

Marek Tesař
420 Kč

Více kol a lásky, méně aut a sedmikrásky!

Jaromír Beránek
2 500 Kč

Děkuji za Vaši práci a přeji hodně zdaru do dalších akcí.

Martin Marko
500 Kč