Arnika, z. s.


Životní prostředí

Arnika

Arnika se svými příznivci chrání přírodu a zdravé prostředí pro budoucí generace v Česku i ve světě. Dlouhodobě prosazujeme méně odpadů a nebezpečných látek, živé řeky a pestrou přírodu a právo občanů rozhodovat o životním prostředí. Děkujeme Vám za Vaši podporu a za to, že se zajímáte o tyto oblasti, které se dotýkají nás všech. Vážíme si Vašeho rozhodnutí učinit zásadní krok pro ochranu životního prostředí díky darování a budeme se snažit Vaši podporu co nejlépe využít. Jste to právě Vy, kdo nám umožňuje věnovat se zásadním změnám, které jsou často během na dlouhou trať. Společně dokážeme mnoho!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Chcete žít ve zdravém životním prostředí?
A víte, že dobré životní prostředí není samozřejmostí?
 
Chraňte životní prostředí pro sebe i pro následující generace a přidejte se k Arnice.  Budete se podílet na ochraně vodních toků a ovzduší, na záchraně stromových alejí i na snižování množství odpadů a toxických látek. Budete pomáhat lidem v rozhodování o životním prostředí v místě, kde žijí. A budete podporovat nás a naše mezinárodní partnery v řešení velkých ekologických problémů v zahraničí. 

Arnika je tu od roku 2001 a je za námi řada úspěchů. Například jsme zachránili tisíce stromů v alejích před zbytečným pokácením nebo jsme se zasadili o likvidaci havarované skládky nebezpečných odpadů u Pozďátek na Vysočině.

S Vámi toho dokážeme ještě víc. Pojďte do toho s námi!

Děkujeme Vám za Váš dar. Vaše důvěra je pro nás zavazující.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držíme palce 👍

Helena Prochazkova

Chci, aby země, ve které žiji a budou žít mí vnuci, byla bohatá na zdravou přírodu. Ve zdravé přírodě budou žít zdraví a spokojení lidé. Arnika se snaží pro to dělat, co je v jejích silách. Děkuji.

Marie Stadtherrová
1 200 Kč

Opustíš-li mne, nezahynu ... , člověče!

Robert Koryčánek
250 Kč

Děkuji, že děláte dobrou věc.......

Věra Haramijová
500 Kč

Pro efektivni vyuziti na ochranu (nejen) ceske prirody

Lukas Kotrbaty
250 Kč

Použijte na pokračování boje (váhal jsem, protože se považuji za antimilitaristu, ale to se asi nedá jinak nazvat) proti všem hloupostem a rizikům v návrhu tzv. Metropolitního plánu, prosím.

Jiří Guth Jarkovský
1 000 Kč

Díky za vaši práci!

Radim Horák
5 000 Kč

Hodně sil a energie do ochrany přírody!

Martin Leskovjan

lidé, sázejte
... a zalévejte :-)

Hana Banszelová
10 000 Kč

Díky moc za vše, co děláte pro naše životní prostředí.

Petr Cihlář