EDUin, o.p.s.


Vzdělávání a výzkum Děti, mládež, rodina

EDUin, o.p.s.

Pomáháme lidem, aby porozuměli světu vzdělávání. Každý dar proměníme v informaci užitečnou pro rodiče školáků, zřizovatele či vedení škol nebo kohokoliv s cílem zlepšit český vzdělávací systém. ZMĚNA JE MOŽNÁ a vy můžete pomoci PRÁVĚ TEĎ!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
EDUin je nezávislá a nezisková organizace, proto POTŘEBUJE DÁRCE. Posláním EDUin je dlouhodobě a systematicky informovat veřejnost a média o proměnách světa vzdělávání a vzdělávací politiky, propojovat odbornou a širokou veřejnost a kultivovat debatu o těchto tématech ve veřejném prostoru.
Píšeme a mluvíme o trendech současného vzdělávání, analyzujeme a komentujeme vzdělávací politiku. Popularizujeme výsledky výzkumů, studií a analýz. Objevujeme a oceňujeme inspirativní učitele. Vysvětlujeme podstatu změn, které náš vzdělávací systém potřebuje.
POMOZTE NÁM svým darem. DĚKUJEME!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (4)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Změna, inovace a vzdělávání vidím jako cestu. Sama mám snahu propagovat vzdělávání finanční gramotnosti jak dětí, tak dospělých. Bohužel rigidita chování českého národa a petrifikace vzdělávání je pro mě někdy až iritující, a proto je třeba podpořit jakoukoli snahu toto změnit! Kéž by hlavně RODIČE začali uvažovat racionálně a nakazili svým nadšením své děti a jejich učitele; a obráceně UČITELÉ měli snahu být blíže novým trendům a nakazili svou energií a zájmem děti a jejich rodiče. Moc vám fandím.

Veronika Kalatova
333 Kč

Jen tak dál!

Jan Zouhar
500 Kč

Přeji hodně úspěchů ve vaší sisyfovské, leč přesto důležité a nezastupitelné, práci...
S přátelským pozdravem
Rostislav Riško

Dárce
300 Kč