Iuridicum Remedium, z. s.


Sociálně znevýhodněné skupiny Lidská práva

Digitální svobody

Pomozte nám v prosazování základních svobod člověka v digitálním i skutečném životě! Pomocí práva prosazujeme digitální svobody (právo na soukromí, alternativy copyrightu a zákaz digitálního vyloučení), hlídáme největší slídily a poskytujeme právní pomoc.

vybíráme od 1.7.2015
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Cílem programu Digitální svobody je hájit svobody a práva jednotlivců na dosud ne zcela zmapovaném území digitálního světa. Neusilujeme o návrat zpět na stromy ani o komunikaci pomocí kouřových signálů. Chceme jen pohlídat, že v digitálním světě budou plně respektovány základní svobody, práva a rovné zacházení. 

K našemu aktivnímu a profesionálnímu strážení digitálních svobod potřebujeme komunitní podporu - vést důležité právní bitvy a šířit informace o problémech digitálních svobod a naší činnosti je finančně náročné a bez podpory lidí zdola se to neobejde.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Stvoritel ochranuj nas od centralnej digitalnej meny

Martin Perinaj
500 Kč

At se dari.

Michal Kolman
600 Kč

Ďakujem, že sa snažíte postrážiť, že aj v digitálnom svete bude plne rešpektovaná základná sloboda, právo a rovnoprávne zaobchádzanie.

Elena Kollarova
200 Kč

První krok je informovanost. Díky za ni

Dárce
30 Kč

Každý by měl na tohle dávat korunu měsíčně, věřim, že s takovym budgetem už se dá něco dělat. Vim ale, že ne každý bude darovat, tak budu dávat pade za 50 důchodců, kteří si to nemůžou dovolit :).

Michal Kolman
50 Kč

Dobrá práce s letošními cenami.

Michal Kolman
200 Kč