Míša pomáhá z. s.


Hospicová a paliativní péče

Sbírka pro Adama

Jedním slovem hrdina kterého mnozí z Vás znají osobně, nebo prostřednictvím sociálních sítí. Sám ve své nemoci pomáhal stejně nemocným dětem a nyní potřebuje pomoci ADAM. Prostřednictvím tohoto projektu prosíme o jakýkoli příspěvek na rekonstrukci bytu. Věříme ve Vás a obrovskou vlnu solidarity. Děkuji Lenka

vybíráme od 22.5.2025
755 188 Kč
vybráno 101 % z 750 000 Kč

přispělo

1412 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Příběh Adama

Adama známe od jeho dětství. Od šesti let byl vášnivým sportovcem, který to dotáhl až do superligy ve florbale a naposledy oblékl dres FBC Ostrava. V květnu 2023, ve 21 letech, mu byl diagnostikován meduloblastom – nádor na mozku. Následovala náročná operace, 30 radioterapií a 8 bloků chemoterapií na dětské onkologii v Brně.

Přestože sám procházel těžkou léčbou, rozhodl se pomáhat jiným nemocným dětem. Ve spolupráci s FBC Ostrava uspořádal charitativní utkání, jejichž výtěžek pomohl splnit přání vážně nemocným dětem. I po léčbě zůstával aktivní a pozitivní, podporován rodinou a přítelkyní Raquel.

Bohužel se nemoc vrátila. Adam čelí recidivě nádoru a diagnóze polyneuropatie. Hrozí, že ztratí schopnost samostatného pohybu.

Pořádáme sbírku na úpravu bydlení a pokrytí nezbytných nákladů. Každý příspěvek pomůže.

Děkujeme za podporu.

Teta Lenka s rodinou
Příběh Adama:
https://www.youtube.com/watch?v=Zb6SdvFh8h4



Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Cau Adame,

tvoje situace se nás hodně dotkla. Chtěli jsme tě tedy podpořit aspoň nějak minimálně co je v našich možnostech.

Drž se, jseš silnej a nevzdávej to!❤️

Adam Janko
500 Kč

Pořád věříme v zázrak.

Marek Lušovský

Bojuj chlape, dost mě zasáhl ten celý příběh, ale I tím jak s tim bojuješ věřím, že to půjde! Drž se!

Stepan Cibulka
100 Kč

🍀

AH
100 Kč

🌹

Vránovi
1 000 Kč

Kéž by vše dobře dopadlo…❤️‍🩹

Dárce
300 Kč

Jsi hrdina Adame!

Terka
300 Kč

Bojuj 💙

Petra Šenková
300 Kč

Drž se, chlape a bojuj!!

Adam Havelec
500 Kč

Preju ti hodne stesti a at se ti daří

Martin Zikmund
50 Kč