zdravotnízajištění z.s.


Pomoc Ukrajině Humanitární pomoc

Pomozte ČESKÉMU PERUNU porazit okupanty

Perun je na Ukrajině od počátku války. Bojuje proti hordám, které přišly z Východu vraždit, mučit a znásilňovat. Jsme dobrovolnící, medici, průzkumáci i válečníci. Podporujeme konkrétní vojenské části, které bojují na nejtěžších místech fronty. Chráníme Bachmut, Avdivku, Marjinku či Vuhledar. Vaše pomoc nás drží na nohou.

vybíráme od 22.2.2023
882 600 Kč
vybráno 88 % z 1 000 000 Kč

zbývá

30 dní

přispělo

325 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Věříme, že genocida není názor. Věříme, že na mučení a vraždění civilistů nevzniká nárok nikdy. Bojujeme proti hordám Mordoru jako svobodní lidé. Nyní potřebujeme vaši pomoc. BEZ VÁS RUSSY NEZADRŽÍME. 
Váš příspěvek poslouží na nákup klíčového vybavení, dronů a oprav vozového parku. Nakupujeme jen věci nezbytné pro boj s okupanty. 

PROČ PERUN

Perun je slovanský bůh bouře a války, který pomáhal bojovat proti nájezdníkům z východu po staletí. Naše nášivky nosí hrdě elitní vojáci a loga Perun zdobí vojenská vozidla na frontě. Jako Češi jsme jej zvolili za pro mezinárodní humanitární fond založený na Ukrajině po Russké invazi. Cíl Perunu je jediný - obrátit russké hordy na ústup. Pohybujeme se mezi první a nultou linií, zásobujeme vojáky klíčovými prostředky, jsou mezi námi medici, průzkumáci i legionáři.

V Čechách spolupracujeme s organizacemi Zdravotní zajištěni, projektem Češi na Ukrajině. Zásobujeme Čechy a konkrétní vojenské brigády. V poslední době hlavně 46. a průzkumníky při 72. brigádě.  Jsme tu už dlouho, prošli jsme ostrými boji a máme za sebou zranění, takže nevymýšlíme blbosti.

Videa z práce 


 

 JAK VAŠE POMOC MĚNÍ PRŮBĚH VÁLKY

Přiváželi jste s námi ambulance a pomoc do míst největších zvěrstev u Kyjeva. Pomohli jste nám cvičit ukrajinské vojáky. V zimě jsme díky vám zahřívali vojáky dělostřelectva u Bachmutu. Přivezli jsme jim opakovaně kvalitní teplé vojenské oblečení a náhradní díly do terénních vozů. 

Díky Vám jsme také mohli šturmové brigády které vyhání okupanty z okopů zásobit drony s thermovizí, dodat jim vozidla, pneumatiky či náhradní díly. 

Byli jste s námi opakovaně v Bachmutu, padal na vás s námi fosfor u Marjinky, dělali jste s námi zdravotnickou podporu u Doněcku pod palbou dělostřelectva. 

Svojí podporou je PERUN S VÁMI a vy máte zásluhy na konečném vítězství svobodného světa nad zlem a nenávistí, kterou mráz z Kremlu představuje. 

CO S VAŠÍ POMOCÍ DOKÁŽEME

Za vaše příspěvky pořídíme:

 • Terénní 4 X 4.
 • Náhradní díly a pneumatiky.
 • Maskovací sítě.
 • Zabezpečené komunikátory.
 • Drony.
 • Optické přístroje a doplňky.
 • Nahradíme opotřebené vybavení (oblečení, sumky, rukavice, nářadí).
 • Uvítali bychom jednu větší bateriovou stanici na zálohování energie. 
SÍLY TEMNA MŮŽEME ZAHNAT ZPĚT ZA HRANICE EVROPY JEDINĚ SPOLEČNĚ.
 Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu


Těžké volby, kluci potřebují na ofenzívu drony a opravit auta. Vždy pečlivě váží co potřebují více. Děláme vše proto, abychom k nim dostali pomoc co nejdříve. 
Děkujeme, že s námi pomáháte. Mavic 3 je cca 60 tisíc (bazarový), které potřebujeme sehnat. Pomůžete?

Máme za sebou již 3. cestu k 45. a 46. brigádě. Jsou součástí obrany Bachmutu, Avdivky a Marjinky. 
Díky vaší pomoci jsme přivezli:
 • 2 tašky oblečení
 • náhradní díly na opravy automobilů
 • 1 terénní vůz 4x4
 • MAVIC DJI 3T - s termovizí
Kluci moc děkují a pokračují v přípravě na ofenzívu. Díky vaší podpoře můžeme russáky poslat tam, kam patří. Domů. 

DÍKY VÁM MÁME ZA SEBOU 2 CESTY

Obrovskou radost jsme přivezli na základny 45. a 46. brigády, kam jsme dopravili první várku náhradních dílů, které se na Ukrajině nedaly sehnat. 
Dovezli jsme také potraviny, české vojenské oblečení, zdravotnický materiál a ohřívací sáčky pro vojáky v okopech a raněné. 
RUSŮM JSME ODESLALI PRVNÍ SADU VZKAZŮ
Z několika dělostřeleckých pozic u Bachmutu jsme okupantům poslali pozdrav za Čechoslováky, ale také za naše padlé a raněné kamarády, bojovníky a mediky.

Další cestu již chystáme. Opět povezeme náhradní díly, oblečení a snad se podaří vybrat i na SUV, které teď kluci nutně potřebují. 

Založení projektu

Sláva hrdinům a přesnou mušku artilerii! Když zbyde, za střepinu štěstí na památku budu moc ráda. Ať je rok 2023 rokem vítězství lidskosti nad barbarstvím!

Eva
2 402 Kč

Díky vám tam nemusím já.

Jan Vaněk
2 400 Kč

Díky za vaši práci.

Pavel Černý
2 000 Kč

My děkujeme za podporu.

zdravotnízajištění z.s.

Pokud ještě máte střepiny, tak za jednu budu rád.

Tomáš Vaněk
2 500 Kč

Ať se daří.

Dárce

Snad ještě zbyla nějaká ta střepina :) Opatrujte se a díky za práci, co děláte

DA
2 600 Kč

Sláva Ukrajině!

Vít Rous

For their freedom and ours!

Petr Chladek
5 000 Kč

Sláva Ukrajině a Sláva Česku 🇺🇦🇨🇿

Dmitrij Niščeret
500 Kč

Držte se

Jan Skála
15 000 Kč