Wikimedia Česká republika


Filantropie a dobrovolnictví Osvěta a poskytování informací

Podpořte Wikipedii

Víte, že obsah největší světové online encyklopedie vzniká pouze díky dobrovolníkům? Pokud chcete ocenit jejich práci, přispějte nám, ať můžeme o komunitu pečovat. Pro začínající i pokročilé wikipedisty a wikipedistky pořádáme vzdělávací kurzy, editatony, odborné semináře a další akce. Naskočte na palubu lidí, kteří rozvíjí českou Wikipedii.

vybíráme od 2.1.2023
120 934 Kč

přispělo

200 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Wikipedie je místo, kde najdete objektivní informace téměř o všem. A všech 523 979 článků vytvořili dobrovolníci bez jakékoliv odměny. Naším cílem je podporovat tyto hrdiny a hrdinky online světa, kteří tvoří a editují články pro všechny uživatele Wikipedie – třeba i pro vás.Poskytujeme jim informace a školení, dlouhodobě rozvíjíme projekty zaměřené na rozvoj autorské základny Wikipedie. Přispíváme k přílivu nováčků, napomáháme rozšiřování povědomí o Wikimedia projektech a prohlubujeme vztahy a aktivity v rámci české komunity.Společně budujeme svět, ve kterém má každý člověk volný přístup k veškerým lidským znalostem a má právo k nim svobodně přispívat. Souhlasíte, že to má smysl? Přidejte se k našim dárcům.
 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Vůbec jsem netušil, že Wikipedia je naštíru s financemi! Článek na zive.cz mě dal echo. A tak teď zasílám alespoň pár stovek.

Martin
300 Kč

Děkujeme za Vaši podporu!

Wikimedia Česká republika

Díky za to, že jsem díky Wikipedii chytřejší!:-)

Martin Šulc

Děkuji za vaše informace na Wikipedii

Martina
100 Kč

Wikipedie je k nezaplacení, ale 🙂

Jan Vymětal
500 Kč

Děkujeme! :)

Wikimedia Česká republika

děkuji

Marie Bourne

My moc děkujeme!

Wikimedia Česká republika

Na podporu dobrých projektů.

Martin Vlach

Mockrát děkujeme, vážíme si toho!

Wikimedia Česká republika