Ukrajinská iniciativa jižní Moravy z.s.


Pomoc Ukrajině

Světlo a teplo pro Ukrajinu

Útoky ruských teroristů na civilní objekty a ukrajinskou infrastrukturu, především na rozvody elektřiny, jsou výrazem nejubožejší lidské podlosti, zbabělosti a barbarství, které nepatří do 21. století.

vybíráme od 25.11.2022

Světlo a teplo pro Ukrajinu

1 132 007 Kč

přispělo

737 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Útoky ruských teroristů na civilní objekty a ukrajinskou infrastrukturu, především na rozvody elektřiny, jsou výrazem nejubožejší lidské podlosti, zbabělosti a barbarství, které nepatří do 21. století. Mnohahodinové výpadky světla, tepla a vody zvládá ukrajinský lid s obdivuhodným hrdinstvím. Záběry lékařů, kteří v Kyjevě operují malé dítě s čelovkami na hlavách, berou dech a vypovídají o obrovském odhodlání a vnitřní síle Ukrajinců. Pomozme Ukrajině překonávat zimu a tmu. Investujme každý do nákupu jedné čelovky a jednoho turistického vařiče. V tento vánoční čas je to dárek, který pomůže lidem na Ukrajině přežít, a možná i zachrání lidské životy.

Poslat platbu lze buď jednorázově, nebo pravidelně výběrem konkrétní částky a provedením platby podle instrukcí na portálu. Celá vybraná suma do poslední koruny bude použita na nákup tolik potřebných věcí, které pomohou ukrajinským rodinám přežít studenou zimu. Děkujeme.


SVĚTLO A TEPLO PRO UKRAJINU
Video
Břetislav Rychlík, Monika Rychlíková, Petr Placák, Ilnara Dudash, Boris Kršňák, Michal Havran

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Super nápad. Díky.

Roman Zahradník
1 000 Kč

Aspon malym darom pomozeme ludom UA v tazkej chvili.

Peter Vetrak
1 000 Kč

victory

Libuše Roztočilová
500 Kč

Děkuji!

Dárce
300 Kč