BILICULUM,z.ú.


Lidé s postižením

Spolufinancování nákupu svozového vozidla pro postižené klienty

Jsme nezisková organizace, která od roku 2004 poskytuje sociální služby pro děti a mladé dospělé s kombinovanými vadami a autismem. Naše organizace vznikla na základě podnětu rodičů hendikepovaných dětí s cílem zmírňovat dopady jejich postižení na každodenní život.

vybíráme od 8.8.2022
278 716 Kč

přispělo

66 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Kdybychom Vám ukázali obrázek kola anebo Vám umožnili skutečně zažít jízdu na kole, rozdíl pocítíte. Stejně přistupujeme k práci s našimi klienty. Abychom jim mohli ukazovat krásy světa a učit je, jak ho prožívat plnohodnotně, potřebujeme klienty dostat všude tam, kde je čekají reálné výzvy.

Od roku 2004 provozuje naše organizace denní stacionář, jehož nepostradatelnou součástí je každodenní svoz a rozvoz klientů. K tomuto účelu máme v současné době k dispozici 3 devítimístná svozová vozidla. Jedno z těchto vozidel, které je vybaveno hydraulickou plošinou, má stáří 14 let a je na hranici své životnosti. Vzhledem k tomu, že jsme malá nezisková organizace a nákup takového vozidla je pro nás finančně náročný, dovolujeme si Vás touto cestou poprosit o jakýkoli finanční příspěvek.

Výtěžek bude použit na nákup 9-ti místného svozového vozidla s hydraulickou plošinou, jehož pořízení je velmi nákladné a bez nějž bychom jen obtížně mohli svážet naše hendikepované klienty ze 4 okresů. 

Každá, i sebemenší částka, je příležitost, prostřednictvím které pomůžete našim klientům zažít lepší a kvalitnější život. Děkujeme, že do toho půjdete s námi.
 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu