Mezinárodní vězeňské společenství


Children, Youth and Family Socially Disadvantaged Groups

The Angel Camp 2022

So that kids of prisoners could be kids again - to play, to laugh, to sing, to run in forests and to find friends!

we started on 2022-05-06

Give kids of prisoners unforgettable holidays

€11,465
raised 95 % out of  €12,051

supported by

392 people
This campaign is already closed. Thank you!
"I am not looking forward to the summer break. Why should I? Me and my brother will spend the whole summer at home and wandering around our neighborhood. My dad's in prison. And my mom can hardly make ends meet for herself and for us. And then the beginning of the school year will be the worst! Everyone's going to brag about their amazing summer experiences. Except for me."

There's roughly 30 thousand children in the Czech Republic who have their mom or dad in prison. These children didn't do any wrong, but still carry the consequence of their parent's wrongdoing. Yet even the children of inmates deserve to have a chance for a better life. That's why we want to give them at least one week when they can be themselves again: they can play, laugh, sing, run around in the woods, make friends who don't judge them because of the mistake their parents made.

At the Angel Camp we try and create a safe environment where children can:
  • share their struggles with qualified professionals (this can be the first time someone is actually really listening to them)
  • experience acceptance and personalized care
  • have hope again
  • relax, have fun, experience joy and fellowship - all the things that children really need
There's a lot of children who have experience with their parent being in prison. That's why for the summer of 2022 we're preparing two camps again!

Join us in helping these children of inmates experience a week full of fun and also experience assurance that they are not forgotten!

Campaigns

Support this project even more and ask your friends to help Create campaign

Přeji hezké prázdniny.

Jaroslava Herynkova
CZK 500

Děkujeme za přání. Děti si kempy moc užily a opravdu zažily krásné prázdniny. Mnoho z nich nikdy žádné letní aktivity nemá, jejich rodiny a pečovatelé si nemohou dovolit zaplatit to, co jejich vrstevníci mají automaticky. Díky laskavým dárcům jako jste Vy, si zažily krásné léto.

Mezinárodní vězeňské společenství

Pěkné prázdniny!

Dagmar Blahová
CZK 500

Děkujeme ! Díky chápavým a laskavým dárcům jako jste Vy, měly tyto děti opravdu krásné prázdniny !

Mezinárodní vězeňské společenství

Užijte si krásné léto, děti 🌞

Radmila Svobodová
CZK 300

děkujeme :-) Díky dárcům jako Vy si děti léto opravdu užily, pro mnoho z nich je to jediná radost, kterou o prázdninách mají.

Mezinárodní vězeňské společenství

Pro Adélka, je mi smutno, ale snad bude líp

Jitka Štulpová
CZK 500

Děkujeme, moc děkujeme, díky tomuto příspěvku měla Adélka možnost jet na tábor a prožít týden plný zážitků :), její život se na chvíli stal lepším a radostnějším. Našla si také nové kamárady a nyní ví, že jsou na světě lidé, kterým na ní záleží. I po kempu organizujeme aktivity pro tyto děti, většinou víkendovky nebo mohou navštěvovat volnočasové kluby. Věnují se jim tam nejen lektoři volnočasových aktivit, ale i odborníci, kteří jim pomáhají zvládat jejich těžkou situaci. Také mladí lidé, kteří jim pomáhají s přípravou do školy. Tyto děti jsou později zařazeny do programu Andělský strom, kdy dostanou vánoční dárek od dárce společně s osobním dopisem od svého uvězněného rodiče :-)

Mezinárodní vězeňské společenství

Snad naše finanční "kapka" pomůže, aby nějaký chlapec či děvčátko mohlo alespoň na chvíli uniknout ze své mnohdy asi smutné reality všedních dní. Každé dítě by mělo mít pěkné a bezstarostné dětství. Je smutné, že se tak neděje :-(

Petr Paslawski

Dobrý den, velmi Vám děkujeme, když se sejde tolik malých i menších kapek, smutná realita těchto dětí se přemění na radostné dva týdny, které je pak budou dlouho hřát v srdci a kdo ví, i třeba malinko změní život. Kemp je nejen táborová klasika, ale také spoustu aktivit, které pomáhají dětem se vyrovnat se svou bolestivou situací a také objevit třeba i velmi skryté schopnosti a dovednosti, které jim pomohou objevit radost a svou cenu.

Mezinárodní vězeňské společenství

Díky za tento projekt. Držím palce.

Donor

Děkujeme Vám, tento projekt se mohl uskutečnit díky dárcům jako jste Vy !

Mezinárodní vězeňské společenství

Díky!

Levon Movsesyan

My děkujeme :-)

Mezinárodní vězeňské společenství

Užijte si to!

Jiří Rezek
CZK 1,000

Děkujeme! Díky dárcům jako jste Vy, budou mít děti krásné zážitky z prázdniny. Takové , jakých jinak mnoho ve svém životě nemají.

Mezinárodní vězeňské společenství

Užijte si prázdniny.

Pavla Dudychová

Děkujeme, díky dárcům jako jste Vy, si tyto děti prázdniny opravdu užijí :-)

Mezinárodní vězeňské společenství

Užijte si to👍

Markéta Raiskupová
CZK 500

Děkujeme ! Děti moravského kempu si již užily týden plný zábavy a radostí, které přes rok a se svými rodinami nemají, děti českého kempu si jej právě užívají, děkujeme, že jste je svým darem pomohla uskutečnit !

Mezinárodní vězeňské společenství