Jsme vznikající azylová farma pro prasátka. Cílem tohoto projektu je utvořit prostor pro zachráněná zvířata z nevyhovujících podmínek. Abychom mohli poskytovat útočiště prasátkům, nabízet místo pro setkávání milovníků zvířat jak velkých tak malých, je nutné zajistit dostatek financí k zakoupení louky pro budování azylu.
S vaší pomocí se podařily vybrat finance na nákup louky pro prasátka. Pokud nadále finančně podporujete tuto dárcovskou výzvu, peníze použijeme na péči o čuníky a věci spojené s chodem azylu.
Na co se dary využijí?
Zde je seznam nejčastěji nakupovaných věcí pro potřeby prasečích přátel.
Nákup potravin
Nákup speciálních granulí pro dobrou kondici prasátek.
Roboran, minerální směs pro zdravé klouby a nožičky.
Čerstvá zelenina a čerstvé ovoce pro doplnění vitamínů.
Ořechy, semínka, oleje pro doplnění omega mastných kyselin.
Suché směsi jako karob, kukuřičné vločky, bojínek apod.
K zaplacení preventivní roční veterinární péči
Očkování proti červince.
Odčervení.
Úprava přerostlých nehtů.
Zbroušení zubů, zkrácení klů u samců.
Zaplacení pana veterináře a jeho obsluhy.
Nákup kosmetiky a domácí lékárničky
Opalovací krém s SPF 50 proti spáleným uším.
Desinfekce na ranky a oděrky.
Nákup podestýlky
Seno, sláma.
Pořízení sanitárních čistících prostředků
Desinfekce na obytný prostor zvířat.
Ochranné pomůcky, např. rukavice.
Nákup stavebních materiálů
Ke stavbě oplocení, výběhů, ohrad.
Na pořízení pastevních přístřešků či domečků.
Materiál na opravu stavebních výtvorů.
Každý může být v Štětinka crew
Líbí se vám myšlenka o vzniku azylové farmy pro prasátka? Můžete nás podpořit darem na náš transparentní účet. Děkujeme všem milým dárcům za jejich finanční přispění, ať se jedná o jakoukoliv výši daru. Každá částka pomáhá! :-)
Naše inspirace Velkou motivací jsou pro nás azylové farmy a útulky pro tzv. hospodářská zvířata. Tato místa nedělají žádné rozdíly mezi druhy zvířat. Přejeme si tak učinit i v naší Štětince.
I my se chceme podílet na tvoření vlídného světa. Azyl Štětinka pojme do své náruče zvířecí přátelé různých tvarů a velikostí. Štětinka spojí svět zvířat a lidí dohromady. Bude to magické místo. ♥
Uz se tesim az se budu valet v bahynku se vsema rypackovcema❤️❤️❤️