Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové


Lidé s postižením Zdraví

Neurostimulátor pro Vladimíra

Vladimír se od 18 let potýká s diagnózou roztroušené sklerózy. Nemoc se ozývá hlavně při pohybu dolních končetin, kdy ujít více než 50 metrů je nad jeho síly. Neurostimulátory nabízí řešení. Každý váš dar je pro Vladimíra nadějí, že i nadále bude stát na vlastních nohách.

vybíráme od 2.12.2021
252 287 Kč
vybráno 631 % z 40 000 Kč

přispělo

294 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Roztroušená skleróza Vladimíra hodně omezila v pohybu, ale statečně jí vzdoruje. Aby se udržel v dobré fyzické i psychické kondici, zaměřil se na sport. Věnuje se jezdectví a závodí v disciplíně Paradrezura. Získal 2 tituly Mistra ČR a byl součástí reprezentace pro Mistrovství Evropy 2019.

V profesním životě pracuje v záchranné stanici Pavlov, kde se stará o volně žijící zraněná zvířata.

Neurostimulártory mu velmi pomáhají a bez nich by svojí práci už nedokázal plnit. Nedávno vyzkoušel nové neurostimulátory WalkAid a to bylo jako "nebe a dudy". Chůze se velmi zjednodušila, kopec najednou nebyl překážkou a dokonce i schody zvládal bez opory.

Na jejich pořízení se Vladimírovi podařilo nashromáždit převážnou část financí, ale stále mu chybí 40 000 Kč. Proto jsme se rozhodli oslovit vás s prosbou o pomoc.

Každý dar má nesmírnou cenu a moc změnit život k lepšímu. Z celého srdce vám děkujeme. ❤


Sbírka se koná pod záštitou Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkujeme všem dárcům, kteří na sbírku přispěli. Na základě dohody s panem Vladimírem bude částka vybraná nad rámec sbírky použita na nákup dalších nezbytných pomůcek ulehčujících život s roztroušenou sklerózou. 

Založení projektu

At je lip Frenkku!

Vladimír Mach
500 Kč

Víc si z malé mateřské dovolit teď nemůžu, ale věřím, že každá kapka se počítá a nakonec z ní bude pořádná kaluž. Hodně štěstí a zdraví

Miroslava Borovková
200 Kč

Vlado, ať Ti slouží, fandím Ti a držím pěsti pro štěstí. Z. Studenec.

Zdeněk Studenec
1 000 Kč

Ať tě neopouští elán při pomáhání zraněným a opuštěným zvířatům Frenku.

Tomáš Sobek
250 Kč