Domácí hospic 14 pomocníků, z.ú.


Hospicová a paliativní péče

Naděje

NEJSTE NA TO SAMI.... To je vzkaz našim rodinám a mottem naší služby. POMOZTE NÁM naplňovat tento cíl - aby těžce nemocný člen rodiny mohl ŽÍT A PROŽÍVAT ZÁVĚR svého života doma mezi svými blízkými.

vybíráme od 17.6.2021

Podporuji Domácí hospic 14 pomocníků

203 832 Kč

přispělo

51 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Domácí hospic 14 pomocníků, sídlí v Semilech, ale za potřebnými dojíždí v okruhu 30 km. Tým zdravotních sester, lékařů, sociální pracovnice, psychoterapeutky i duchovních pomáhají nevyléčitelně nemocným, převážně onkologicky, a jejich rodinám, aby mohli svůj život žít až do poslední chvíle spolu doma, a přitom dostali kvalitní zdravotní péčí a měli potřebné kompenzační pomůcky. 24hod 7 dní v týmu jsme připraveni reagovat na změny zdravotního stavu a ošetřit tělo, duši i ducha. Aby péče byla kompletní, naše sociální pracovnice pomáhá s vyřízením všech příspěvků, navazujících služeb a je oporou nejen nemocnému, ale i jeho rodině. S tou zůstává i dále v kontaktu a pomáhá ji překlenout dobu truchlení.


Příspěvky od dárců budou z účtu Nadace Via jako provozovatele portálu Darujme.cz pravidelně převáděny na sbírkový účet č. 2302113632/2010.
Tento sbírkový účet je určen pro shromažďování peněžních prostředků na pokrytí nákladů mezd zdravotního, ošetřujícího a podpůrného personálu hospice. 
 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

🦋

Dárce

Děkujeme :-)

Domácí hospic 14 pomocníků, z.ú.

Jste úžasní!

Karolína Mašínová
111 Kč

Děkujeme za Vaši podporu!

Domácí hospic 14 pomocníků, z.ú.

Moc děkuji za Vaši práci, jsem moc pyšná, jak se Vám z úplné nuly podařilo organizaci rozjet. ❤️

Kateřina Cardová
10 000 Kč

Děkujeme za Vaši podporu!

Domácí hospic 14 pomocníků, z.ú.

Snad vám to alespoň trochu pomůže

Ondřej Záveský
1 000 Kč

Děkujeme. Každý finanční dar pomáhá ;-)

Domácí hospic 14 pomocníků, z.ú.