Mládež za lidská práva, z.s.


Osvěta a poskytování informací Lidská práva

Bojuj s námi za lidská práva

Každý z nás někdy řekl nebo si pomyslel: „Na to mám právo!“. Ale kolik svých práv doopravdy znáte? Zvládnete je vyjmenovat? Cílem kampaně 30 lidských práv, za kterou stojí neziskový spolek Mládež za lidská práva, z.s. je, abyste je znali všechny.

64 688 Kč

přispělo

61 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Protože je Mládež za lidská práva, z. s. neziskovým spolkem, délka celé kampaně závisí na našich sponzorech a dárcích. Tiskneme brožurky, zdarma je rozesíláme, chodíme přednášet do škol, překládáme zahraniční materiály, provozujeme webové stránky, děláme sociální sítě a máme v plánu ještě další spoustu projektů, které pomůžou šířit lidská práva.

Kdyby každý v naší zemi přispěl jednou korunou, můžeme se kampani věnovat několik let a naučit další generaci nejenom jejich lidským právům, ale také tomu, jak za ně nenásilnou cestou bojovat.

Za 500 Kč vytiskneme 250 brožur a za 1000 Kč oslovíme v kampani na sociálních sítích až 6000 lidí. Jdeš do toho s námi? Jsme ti vděční za jakýkoliv příspěvek!

#znassvaprava #znamsvaprava

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky, že pracujete na tom, aby se lidé dověděli o svých základních právech. Poslední dobou se na ně dost zapomíná. P.

Petr
500 Kč

Dobrý den, moc děkuji za vaši práci!
Je bezpodmínečně nutné, aby lidé znali svá práva a trvali na jejich dodržování. Jde o naši budoucnost a budoucnost dalších generací!
Ať se daří!

Petra
500 Kč