Destiny Pet z.s.


Zvířata

Pomozte nám vybudovat nové prostory

Základem kvalitní pomoci jsou adekvátní prostory. Prostory umožňující na jednom místě 100 % karanténu, oddělení koček od kocourů do kastrace, možnost plného komfortu pro FIV a FeLV pozitivní kočky a prostory pro další drobné savce. Místo, které bude dočasným přístavem naděje na cestě za domovem. Prostory, které umožní více pomáhat. A právě to je nyní naším cílem. Sehnat zázemí, které se stane oficiálním útulkem avšak s domácím komfortem. Bohužel nám chybí finance, pomozte nám prosím pokořit další milník a pomáhat ještě více!

vybíráme od 12.3.2021
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

Destiny Pet, z. s.


Destiny Pet vzniklo, aby pomáhalo zvířatům. Našimi azylanty jsou primárně kočky a to nejčastěji z prostorových důvodů, ale občas se zde objeví i pes, králík, rybka, morče, potkan nebo třeba holub či andulka. Každému, komu můžeme pomoci, se pomoci snažíme. Trápí nás ale kvalitní prostory, které by nám umožnili pomáhat lépe a více. Je načase organizaci opět posunout kupředu a vybudovat zázemí, které poskytne úkryt těm, kteří nemají kam jít a není nikdo, kdo by jim mohl pomoci.Situace kolem koček je katastrofální a nepochopitelně rok od roku horší. Zvířata se ocitnou bez pomoci, nebo se dostanou do již přetížených zařízení, kde jim zkrátka není možné poskytnout takovou péči, jakou by si zasloužily a mnohdy tak zbytečně umírají nebo jsou uspávány. Zvířata, která kdyby měla více času a individuálnější péči mohla žít...


Destiny Pet je více, než možností péče, limitováno prostory. Kde není dostatek místa, není ani tolik pomoci, kolik by mohlo být. Není řešením nasbírat desítky koček do malých prostor ve snaze jim pomoci, když zvířata nemají takový komfort, jaký by si zasloužila. To co potřebujeme jsou adekvátní prostory (ideálně mezi Teplicemi (Lahošťem) a Prahou pokud by měl někdo tip) a vy nám k nim můžete pomoci!


Ke každému zvířeti přistupujeme individuálně. Nevyvažujeme život penězi, protože víme, že každý život je zcela jedinečný a výjimečný a každý si zaslouží dostat alespoň šanci. Kde je vůle bojovat je vždy i naděje.


Na co konkrétně budou vybrané prostředky využity?

Veškeré prostředky budou využity pouze na nákup, eventuálně renovaci prostor sloužících pro zvířata. Doba je špatná nejen pro lidi, ale i pro zvířata. Je načase pomáhat víc. Bez prostor to ale nedokážeme. Bez vaší pomoci to nedokážeme... EDITACE: Vzhledem k náhlému úmrtí jednoho z největších bojovníků a opravdu neuvěřitelné bytosti jsme se rozhodla, že kočičí domeček ponese Zrzečkovo jméno a Zrzečet tak i když je pryč bude pomáhat dál. Více v příspěvku: https://www.facebook.com/destinypetcz/photos/a.428519044155971/1595063547501509/

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Díky,že pomáháte.

Eva Škvárová
200 Kč

Dělali jste záslužnou práci, dělejte ji, prosím, i dál. My vám v tom pomůžeme.

Jana Vágnerová
500 Kč

Dobrý den, peníze daruji kocourkovi Slamáčkovi.

Radek Potočný
300 Kč

Hodně sil vám i zvířátkům.

Petra Macková Hrochová

Hodně štěstí všem, o které se staráte. A moc děkuji za Vaši starost a práci :)

Jana Remešová
200 Kč

Děkuji za Vaši práci a za to, co pro zvířátka děláte. Držím Vám všechny palce a fandím Vám.

Tereza Hirmerová
700 Kč

Aspoň trošku pro chlupáčky

Tomáš Čechura
100 Kč

Děkuji za lidi jako jste Vy, a všechny dobré duše co pomáhají ❤

Eliška Koubíková
100 Kč

Díky za to, že pomáháte bezbranným. ❤️

Kateřina Plachtová
500 Kč

Dobrý den,

je to jen taková maličkost , ale snad VÁM pomůže , aby jste dělali to..... co doposud :):):)
Máte v sobě nádherný DAR :):) , tak jen tak dál.......
Přeji sílu,trpělivost a hodně uzdravených a spokojených.....:):)
S pozdravem a krásný zbytek dne
Lenka Kukumbergová

Lenka Kukumbergová
500 Kč