Destiny Pet z.s.


Zvířata

Pomozte nám vybudovat nové prostory

Základem kvalitní pomoci jsou adekvátní prostory. Prostory umožňující na jednom místě 100 % karanténu, oddělení koček od kocourů do kastrace, možnost plného komfortu pro FIV a FeLV pozitivní kočky a prostory pro další drobné savce. Místo, které bude dočasným přístavem naděje na cestě za domovem. Prostory, které umožní více pomáhat. A právě to je nyní naším cílem. Sehnat zázemí, které se stane oficiálním útulkem avšak s domácím komfortem. Bohužel nám chybí finance, pomozte nám prosím pokořit další milník a pomáhat ještě více!

vybíráme od 12.3.2021
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

Destiny Pet, z. s.


Destiny Pet vzniklo, aby pomáhalo zvířatům. Našimi azylanty jsou primárně kočky a to nejčastěji z prostorových důvodů, ale občas se zde objeví i pes, králík, rybka, morče, potkan nebo třeba holub či andulka. Každému, komu můžeme pomoci, se pomoci snažíme. Trápí nás ale kvalitní prostory, které by nám umožnili pomáhat lépe a více. Je načase organizaci opět posunout kupředu a vybudovat zázemí, které poskytne úkryt těm, kteří nemají kam jít a není nikdo, kdo by jim mohl pomoci.Situace kolem koček je katastrofální a nepochopitelně rok od roku horší. Zvířata se ocitnou bez pomoci, nebo se dostanou do již přetížených zařízení, kde jim zkrátka není možné poskytnout takovou péči, jakou by si zasloužily a mnohdy tak zbytečně umírají nebo jsou uspávány. Zvířata, která kdyby měla více času a individuálnější péči mohla žít...


Destiny Pet je více, než možností péče, limitováno prostory. Kde není dostatek místa, není ani tolik pomoci, kolik by mohlo být. Není řešením nasbírat desítky koček do malých prostor ve snaze jim pomoci, když zvířata nemají takový komfort, jaký by si zasloužila. To co potřebujeme jsou adekvátní prostory (ideálně mezi Teplicemi (Lahošťem) a Prahou pokud by měl někdo tip) a vy nám k nim můžete pomoci!


Ke každému zvířeti přistupujeme individuálně. Nevyvažujeme život penězi, protože víme, že každý život je zcela jedinečný a výjimečný a každý si zaslouží dostat alespoň šanci. Kde je vůle bojovat je vždy i naděje.


Na co konkrétně budou vybrané prostředky využity?

Veškeré prostředky budou využity pouze na nákup, eventuálně renovaci prostor sloužících pro zvířata. Doba je špatná nejen pro lidi, ale i pro zvířata. Je načase pomáhat víc. Bez prostor to ale nedokážeme. Bez vaší pomoci to nedokážeme... EDITACE: Vzhledem k náhlému úmrtí jednoho z největších bojovníků a opravdu neuvěřitelné bytosti jsme se rozhodla, že kočičí domeček ponese Zrzečkovo jméno a Zrzečet tak i když je pryč bude pomáhat dál. Více v příspěvku: https://www.facebook.com/destinypetcz/photos/a.428519044155971/1595063547501509/

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Od DestinyPet mám doma jedno zlatíčko a to mě dělá šťastnou každý den. Tímto chci tedy poděkovat za nás obě a doufám, že i ostatní kočičky brzy najdou svůj domov. :) Prace, kterou lidé ze společnosti dělají je úžasná a zaslouží si podporu.

Eliška Velíšková

Ať se to povede,a kočičkam se daří.

Jana Jiříková
100 Kč

Jsem Váš fanoušek a pomůžu vždy když budu moct. Máte velké srdce a zasloužíte si to

Věra Pončíková
100 Kč

Děkuji Vám, že se staráte o zvířátka. Máme doma čtyři kocoury, kteří se k nám postupně sami nastěhovali, nejstaršímu je 21 let a má se čile k světu, druhým dvěma je kolem 16 let a nejmladší a největší je asi desetiletý.
Ať se Vám i nadále daří zachraňovat i "ztracené" případy a ať se dobře daří i Vám všem!
S pozdravem
Eva Weihrauchová

Eva Weihrauchová
5 000 Kč

Ať se to podaří! Máme také kočičky s Felv, vím, jak je to náročné.

Veronika Vašinová
300 Kč

Poslala jsem 2tisíce protože vím co kočky stojí - měli jsme kocoura a loni v létě přišla kočka a 5koťat a nedokázala jsem je dát pryč

Stáňa Zelenková
2 000 Kč

Jste úžasná, držím pěsti a posílám spoustu energie. Vytvořte...

Andrea Šmahelová

Máte můj obdiv, miluji zvířata a děkuji za záchranu jejich životů.

Marta Maráková
1 000 Kč

Děkujeme vám všem a s dcerkou Markétkou a naší báječnou zachráněnou Mínuškou se stáváme vašimi měsíčními drobnými dárci.

Vendula Mácová

At mate prostory v co nejkratsi dobe a muzete normalne fungovat.

Dárce
500 Kč