Suchej únor, z. ú.


Sport a volný čas Zdraví

Suchej únor 2024 - SUŠÍME s FIRMOU / v TÝMU

Pohněte s námi i v roce 2024 národem, který pije přes míru! Nabídněte kolegům hóóódně vysušený merch, se kterým jim to bude sušit jedna báseň. Možná i nějakou napíšou, něco nakreslí, nebo vytvoří. Tématem Sucháče 2024 je totiž CESTA. SUCHÁ CESTA. Nastartujme společně změnu. PŘIDEJTE SE K NÁM, PŘIJMĚTE VLASTNÍ VÝZVU a podpořte něco, co má opravdu smysl. Proč? V ČR je 1 000 000 lidí na hraně rizikového pití. DÍKY!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz


INVESTUJTE DO SUCHÁČE, kampaně za čistokrevný život! V roce 2023 jsme opět pomohli tisícům lidí vyjasnit si svůj vztah k alkoholu a mnohým z nich tak výrazně zvýšili kvalitu života. Díky, že nám pomáháte! 
Přemýšleli jste někdy nad tím, jaký je váš vztah k alkoholu?

Řada lidí v ČR to má celkem na háku. Pití je náš národní sport a dlouhodobě patříme mezi TOP 5 zemí na světě ve spotřebě alkoholu. Statistika? 1 000 000 lidí se u nás pohybuje za hranicí rizikového pití.

Pijeme prostě přes míru. Proto jsme v roce 2013 přišli s kampaní Suchej únor, která je výzvou všem, kteří chtějí, nebo POTŘEBUJÍ otestovat svoji (ne)závislost na alkoholu, udělat něco pro svoje zdraví a duševní pohodu. Sucháč často není o nás, ale my se často stáváme vzorem pro ty, kteří Sucháč reálně potřebují. 

INVESTUJTE DO NAŠÍ  KAMPANĚ a pomozte nám toto silné téma, které hýbe českou společností, posunout znovu napříč celou republikou...

Srdíčko vám zaplesá až uvidíte, kam kampaň posuneme v roce 2024!
A to díky vám!

#suchejunor #suchoucestou 
www.suchejunor.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu