Suchej únor, z. ú.


Sport and Leisure Time Health

Be the patron of the DRY FEBRUARY campaign!

Help us to move a nation that drinks more than is healthy even in 2023! Over 53% of participants reduce their drinking habits, but mainly, they start a positive change for themselves and their surroundings. Everyone thus becomes a great inspiration for others! Thanks to you, 2020 was a great year, but we want to be even better. JOIN US and support a campaign that helps change lives for the better. THANKS! www.suchejunor.cz | www.suchyfebruar.sk #suchejunor #suchyfebruar

Donate in :
secured by Darujme.cz
INVESTUJTE DO SUCHÁČE, kampaně za čistokrevný život! V roce 2023 jsme opět pomohli tisícům lidí vyjasnit si svůj vztah k alkoholu a mnohým z nich tak výrazně zvýšili kvalitu života. Díky, že nám pomáháte! 
Přemýšleli jste někdy nad tím, jaký je váš vztah k alkoholu?

Řada lidí v ČR to má celkem na háku. Pití je náš národní sport a dlouhodobě patříme mezi TOP 5 zemí na světě ve spotřebě alkoholu. Statistika? 1 000 000 lidí se u nás pohybuje za hranicí rizikového pití.

Pijeme prostě přes míru. Proto jsme v roce 2013 přišli s kampaní Suchej únor, která je výzvou všem, kteří chtějí, nebo POTŘEBUJÍ otestovat svoji (ne)závislost na alkoholu, udělat něco pro svoje zdraví a duševní pohodu. Sucháč často není o nás, ale my se často stáváme vzorem pro ty, kteří Sucháč reálně potřebují. 

INVESTUJTE DO NAŠÍ  KAMPANĚ a pomozte nám toto silné téma, které hýbe českou společností, posunout znovu napříč celou republikou...

Srdíčko vám zaplesá až uvidíte, kam kampaň posuneme v roce 2024!
A to díky vám!

#suchejunor
www.suchejunor.cz
Support this project even more and ask your friends to help Create campaign

posílat budu vždy k 14,v měsíci

nada sloupova
CZK 100

Ať vám nevyschne studna nápadů!

Věra Soukupová
CZK 100

Děkuji za osvětu a podporu pro abstinenty s alkoholikem v rodině.

Michaela
CZK 100

Kde je vůle tam je i cesta.

Donor

Díky za veškerou Vaši práci! Kniha i kampaň se mi líbí, jak obsahově, tak graficky, a hlavně vyzněním, které nepůsobí "suše" jako poučování a strašení, ale působí věcně, s nadhledem a s nadějí. Rád Vaši práci budu pravidelně podporovat.

Jiří Šmerda

❤️

Donor
CZK 50

Pro dobrou vec.

Marek Cizek
CZK 300

Ať dosah vaší kampaně je rok od roku větší!

Jiří Kupšovský

💚

Pivstro Plzen

Myslím, že vše, co může pomoci závislým stát se zase svobodnými, má smysl. Nejtěžší je se rozhodnout ke změně, udělat 1. krok a při neúspěchu to hned nevzdat. To je osobní zkušenost bývalé emočně závislé na alkoholikovi.

Iva Dvořáková
CZK 1,000