CZ / EN

Suchej únor, z. ú.


Health Sport and Leisure Time

Be the patron of the DRY FEBRUARY campaign!

Help us to move a nation that drinks more than is healthy even in 2023! Over 53% of participants reduce their drinking habits, but mainly, they start a positive change for themselves and their surroundings. Everyone thus becomes a great inspiration for others! Thanks to you, 2020 was a great year, but we want to be even better. JOIN US and support a campaign that helps change lives for the better. THANKS! www.suchejunor.cz | www.suchyfebruar.sk #suchejunor #suchyfebruar

Donate in :
secured by Darujme.cz
INVESTUJTE DO SUCHÁČE, kampaně za čistokrevný život! V roce 2022 jsme opět pomohli tisícům lidí vyjasnit si svůj vztah k alkoholu a mnohým z nich tak výrazně zvýšili kvalitu života. Díky, že nám pomáháte! Letos tvoříme umění. Protože #nepitjeumeni!
Přemýšleli jste někdy nad tím, jaký je váš vztah k alkoholu?

Řada lidí v ČR to má celkem na háku. Pití je náš národní sport a dlouhodobě patříme mezi TOP 5 zemí na světě ve spotřebě alkoholu. Statistika? 1 000 000 lidí se u nás pohybuje za hranicí rizikového pití.

Pijeme prostě přes míru. Proto jsme v roce 2013 přišli s kampaní Suchej únor, která je výzvou všem, kteří chtějí, nebo POTŘEBUJÍ otestovat svoji (ne)závislost na alkoholu, udělat něco pro svoje zdraví a duševní pohodu. Sucháč často není o nás, ale my se často stáváme vzorem pro ty, kteří Sucháč reálně potřebují. 

INVESTUJTE DO NAŠÍ  KAMPANĚ a pomozte nám toto silné téma, které hýbe českou společností, posunout znovu napříč celou republikou...

Srdíčko vám zaplesá až uvidíte, kam kampaň posuneme v roce 2023!
A to díky vám!

www.suchejunor.cz | www.suchyfebruar.sk 
#suchejunor #suchyfebruar


Support this project even more and ask your friends to help Create campaign

Má to smysl!

Andrea Širáková
CZK 200

Děkuji vám za odpověď

Adela Grinvalska
CZK 200

Jdeme do toho! Radovan a Petr

Donor

Hodně zdaru "do sucha"!

Veronika Vykoukalová
CZK 300

Stálo to za to...

Strop Tykadlowsky
CZK 1

Nebuď suchar, buď suchej a hlavně buď dobrej(á).

Martin Tupec

Díky.

Jana Šmoldasová
CZK 1,000

Minulý rok jsem měl suchý nejen únor, ale i říjen a listopad.

Tomáš Fogl
CZK 50

nevím

Donor

Nestačí přestat pít..

Ivan Štulajter
CZK 1