Suchej únor, z. ú.


Sport and Leisure Time Health

Be the patron of the DRY FEBRUARY campaign!

Help us to move a nation that drinks more than is healthy even in 2023! Over 53% of participants reduce their drinking habits, but mainly, they start a positive change for themselves and their surroundings. Everyone thus becomes a great inspiration for others! Thanks to you, 2020 was a great year, but we want to be even better. JOIN US and support a campaign that helps change lives for the better. THANKS! www.suchejunor.cz | www.suchyfebruar.sk #suchejunor #suchyfebruar

Donate in :
secured by Darujme.cz
INVESTUJTE DO SUCHÁČE, kampaně za čistokrevný život! V roce 2023 jsme opět pomohli tisícům lidí vyjasnit si svůj vztah k alkoholu a mnohým z nich tak výrazně zvýšili kvalitu života. Díky, že nám pomáháte! 
Přemýšleli jste někdy nad tím, jaký je váš vztah k alkoholu?

Řada lidí v ČR to má celkem na háku. Pití je náš národní sport a dlouhodobě patříme mezi TOP 5 zemí na světě ve spotřebě alkoholu. Statistika? 1 000 000 lidí se u nás pohybuje za hranicí rizikového pití.

Pijeme prostě přes míru. Proto jsme v roce 2013 přišli s kampaní Suchej únor, která je výzvou všem, kteří chtějí, nebo POTŘEBUJÍ otestovat svoji (ne)závislost na alkoholu, udělat něco pro svoje zdraví a duševní pohodu. Sucháč často není o nás, ale my se často stáváme vzorem pro ty, kteří Sucháč reálně potřebují. 

INVESTUJTE DO NAŠÍ  KAMPANĚ a pomozte nám toto silné téma, které hýbe českou společností, posunout znovu napříč celou republikou...

Srdíčko vám zaplesá až uvidíte, kam kampaň posuneme v roce 2024!
A to díky vám!

#suchejunor
www.suchejunor.cz
Support this project even more and ask your friends to help Create campaign

Díky za projekt.

Eliška Nedvědová

Tak snad to půjde jako loni :-)

Jiří Pavlů

Má to smysl!

Andrea Voslářová
CZK 200

Jdeme do toho! Radovan a Petr

Donor

Hodně zdaru "do sucha"!

Veronika Vykoukalová
CZK 300

Nebuď suchar, buď suchej a hlavně buď dobrej(á).

Martin Tupec

Díky.

Jana Šmoldasová
CZK 1,000

nevím

Donor

Urcite sa pridam a do tretice vsetko dobre. Dvajrat som to napriek nástrahám zvládol, taj verím, ze aj teraz to vyjde. Ostatnym rovnako držím palce.

Peter Martinkovič

Téhle akce se účastním již 5. rokem a poslední dobou si "sucháč" prodlužuji i do března nebo až do dubna :)
Projektu moc fandím, jen tak dál a doufám, že se každoročně připojí více a více lidí 👍🏻

Lucie Koutská