Psí život, z.s.


Zvířata

Pomoc pro Máju

Pomozte Máje s léčbou!

Pomozte Máje s léčbou!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Malinká jorkšírka Mája má obrovskou kýlu, která jí do této velikosti míče narostla během jednoho roku. Mája patří paní v důchodu, která však situaci chtěla řešit hned, jak se kýla objevila a když to tedy byla jen malá bulka. Veterinář jí ale operaci odmítl s tím, že jde o nádor a že má Mája slabé srdíčko a operaci by nezvládla. Paní tehdy žila i s Májou v zahraničí a peníze na zákrok byly. Nyní se ale majitelka Máji vrátila do Čech, žije v sociálním bytě, příjmy z důchodu má minimální a i když situaci chtěla hned řešit tady naší republice, na zákrok už nedala peníze dohromady. Kýla je teď už obří a také operace bude samozřejmě mnohem nákladnější. Našla pak naší organizaci a obrátila se zoufalou prosbou o pomoc.

Když jsme Máju viděli, opravdu jsme se zhrozili. Okamžitě putovala na veterinu, kde naše paní doktorka stanovila jednoznačnou diagnózu - jde o kýlu a Mája má srdíčko naprosto v pořádku. Máje je 14 let, ale rozbory krve jsou úplně v normě. Bylo tedy rozhodnuto, že podstoupí operaci, protože jí kýla ohrožuje na životě - v kýle jsou vyhřeznutá jak střeva, tak slezina a děloha.

Šlo o velmi náročný zákrok, ale Mája to zvládla!! Krásně snášela anestezii a operace proběhla bez komplikací. Musela jí být ale odstraněna slezina a také děloha s vejcovody a vaječníky. Nyní je po zákroku v rekonvalescenci a vše zatím vypadá velmi dobře. Nechtěli jsme vyhlašovat sbírku na Máju před zákrokem, protože nebylo jisté, jak vše dopadne. Nyní to ale vypadá na další příběh se šťastným koncem. Náklady na celkovou léčbu ale jistě přesáhnou 10.000 Kč, a proto bychom Vás chtěli požádat o pomoc. Dopředu ale chceme říct, že Mája i nadále zůstane u své paničky, nebudeme jí hledat nový domov. Mája je na ní velmi fixovaná, má se u ní dobře, jen paní nezvládla situaci kolem řešení kýly. Resp. řešit vše chtěla, ale veterinář stanovil špatnou diagnózu a operovat jí nechtěl. No a zbytek už znáte... Nyní už věříme, že Mája vše zvládne a pokud byste i Vy chtěli Máje pomoci, můžete to udělat zde.  Stačí si na této platební bráně zvolit částku, zadat darovat a poté následovat instrukce.

Moc za Máju děkujeme!


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Dobrý večer,
přeji moc berušce Máje,aby se co nejdříve uzdravila.Já jsem takovou holčičku ztratila 15.6.2020...Berková O.

Olga Berková
300 Kč

Máje ať je co nejdříve lépe.

Antonín Novák
500 Kč

Mayenko, drž se prdelko

Lucie Hořínková
300 Kč

Brzy se uzdrav broučku ♥️

Kateřina Sládková
100 Kč

Věřím, že se dobří lidé najdou a třeba i malými finančními dary dokážeme společně pomoci.
Děkuji za to, co děláte.

Lukáš Bařinka
300 Kč

Přeji Máje brzké uzdravení a ještě co nejvíce krásně prožitých let se svou paničkou :-)

Lenka Dostálová
500 Kč

Ať se brouček co nejdříve uzdraví :)

Jan Matouš
300 Kč

Moc držím palce.

Radek Smid
500 Kč

Přeji brzké uzdravenicko...

Monika Stanislavova

Milá Májo,
moc Ti držím palce, aby si veškeré své zdravotní problémy zdárně překonala a přeji Ti hodně zdravíčka.

Kateřina Dřímalová
2 000 Kč