CZ / EN

Azylová farma Jarikhanda, z.s.


Zvířata Filantropie a dobrovolnictví

Dobří holubi hledají útočiště. Pomozte jim přistát u nás

V obou našich azylech již našla domov téměř stovka zvířat v nouzi. Teď se k nim přidá nová holubí parta, která nemá kam jít. I díky Vám mohou najít bezpečné útočiště u nás.

vybíráme od 5.10.2020

Dobří holubi hledají útočiště. Pomozte jim přistát u nás

V našem azylu Babetčina hájenka našlo domov deset hendikepovaných holoubků a dalším desítkám jsme pomohli zpátky do přírody. Teď musíme pomoci dalším šedesáti, které se podařilo zachránit, ale nyní nemají kam jít. Bez Vaší pomoci se ale neobjedeme.
56 383 Kč
vybráno 113 % z 50 000 Kč

přispělo

50 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Na našem detašovaném pracovišti Babetčina hájenka našlo domov deset hendikepovaných holoubků a dalším desítkám jsme pomohli zpátky do volné přírody.

Teď musíme pomoci dalším šedesáti, které se podařilo zachránit, ale nyní nemají kam jít.

Část z nich je hendikepovaná a do přírody už se nepodívá. Další část tvoří holoubci, kteří sice létat dokážou, ale jejich přešlechtěné dispozice život ve volné přírodě ani neumožňují. A ta poslední část se nakonec snad do světa ještě rozletí.

Bez Vaší pomoci se ale neobejdeme.

Holoubci si již mezi sebou ve svých skupinách vytvořili pouta a řád a do našeho holubária se stejně další už nevejdou. Proto musíme postavit voliéry nové.

Díky Vašim příspěvkům se tak holoubci mohou dostat do bezpečí a my můžeme postavit dostatek voliér pro všechny nově příchozí.

Do naší péče se dostávají holoubátka i zranění či jinak ohrožení dospělí holubi, měšťáci i pošťáci.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

At se dari vam vsem a nejen holoubkum!

Brísa
250 Kč

ať se holoubkům daří!

Jiri Überall
250 Kč